Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elképzelni hogy valaha lesz barátnőm és szexelek mint mindenki más és nem leszek szűz?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon akarom de elképzelni se tudom hogy sikerül. Főleg ennyi idősen. 28F

2020. nov. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Mi lenne ha tennél is érte és nem nyavajognál.
2020. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Törődj bele,ez a hajó elúszott.
2020. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarlak lelombozni, de ez a kor már nem a képzelgések kora. Ha nem lépsz a tettek mezejére, akkor nagy bajban leszel. Tetézi a bajt, hogy beütött ez a ragály, és a szórakozóhelyek kihúzhatók mint ismerkedési lehetőség. Hol voltál eddig?

Na mindegy. 1. körben vegyél/ bérelj szerelmet. Egy jó nő akkor is jó nő ha prosti.

2020. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
1) Befejezed a picsogást. 2) Nem a sültgalambot várod a szádba hanem TESZEL is érte. Nem, nem kéretlen farokkép küldözgetéssel, hanem olyasmi ódivatú dolgokkal, mint kezdeményezés, kommunikáció, udvarlás. A nőnek nem a testét, hanem az agyát kell meghódítani. Tipp: először a csókig juss el... ha az már flottul megy akkor majd jöhet a következő lépcsőfok.
2020. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!