Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszek még valaha jól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek még valaha jól?

Figyelt kérdés

Egy sza.r házasságban élek jelenleg. Nem kívánom a férjemet, semmilyen szexuális izgalom nincs bennem, utálok csókolózni, utálom ha hozzám ér a férjem. Szex közben csak vagyok, várom, hogy vége legyen.

El fogok válni a férjemtől mert nem bírom már mellette.

Viszont arra gondoltam, hogy mi lesz velem a későbbiekben? Nem garancia, hogy ha elválok vissza jön az életkedvem. Hogy kezdjek így új kapcsolatba? Nem érzem úgy, hogy bárkit meg tudnék kívánni. Sajnos az évek alatt totál tönkre mentem lelkileg, most jutottam el oda, hogy el tudom hagyni a férjemet.

Volt már valaki hasonlót helyzetben? Hogy jöttetek helyre?


2021. dec. 9. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Helyre fogsz jönni hidd el, az idő mindent megold...

Ha majd túl leszel ezen, meglátod jól fog esni a férfiak pillantása, a szemezés, flört stb. szépen elkezded majd nőnek érezni magad és ezzel együtt jön majd újra a szexuális vonzalom is :)


Persze millió oka van, hogy miért rossz a házasságotok, mi a baj stb... megírhatod üzenetben is ha beszélgetnél erről nem csak így nyilvánosan vagy valami...


Engem érdekel is, meg hát már az jót tesz neked is ha kicsit kibeszéled. Remélem megoldódik minden :)

2021. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Te az a fajta vagy , akinek az első dolga lesz bepasizni.

Viszont ha kibírnád hogy hallgass rám, jobb lenne.

Nen kell ehhez elválni, elég ha azt csinálod, hogy egy kicsit magaddal foglalkozol. Keresel magadnak hobbit, megnézed miben vagy jó és csinálod amikor csak lehet.

Kicsit sportolsz hogy fittebb legyél, olvashatnál kicait elgondolkodtatóbbat, pl az Orchideák bolygója. Aztán kezdj el gondolkodni a kapcsolatodon, ha már kicyit tisztább, egészségesebb életed van. Ha ebban arra jutsz hogy nem finom, akkor válj, ha akarsz. Azután a következőkben is folytasd amiket írtam és boldogabb ember leszel.

2021. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem a férjedtől vagy rosszul, hanem magadtól.

Az egyedüllét jó alkalmat teremt arra, hogy változtass, de nem a válás lesz a megoldás, hanem az ha te kezdesz más szemmel nézni a világra.

Ehhez abba kell hagynod az áldozatszerepet, meg annak a mantrázását, hogy minden sz@r.

2021. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magadat kell visszaépítened ez után a lélekromboló házasság után. Tulajdonképpen egy egészen új életet kell teremtened magadnak a mostani romokból. Ha elkezdesz többé-kevésbé talpraállni, akkor a szexuális érdeklődés is jönni fog.
2021. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Önként mentél bele!
2021. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyereketek van?
2021. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a válástól nem lesz egy csapásra jobb az életed. Ez csak egy lehetőség arra, hogy újra felépítsd önmagad, az önbecsülésed, az életed. Hogy elhidd magadról hogy lehetsz te még boldog.


De ezt neked kell akarod, ezt a munkád neked kell elvégezned (nyilván ha szükséges pszichológus segítsége akkor vele, de ha te nem akarod, ő se fog tudni csodát tenni).

2021. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Neked saját magaddal is gondod van.

Szóval egyedül sem leszel jobban, a vége az lesz hogy visszamész, vagy keresel egy ugyaniylen gyökeret, mert ez a komfortzónád, ez a megszokott.

2021. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb gond te, vagy.

Képtelen vagy a kompromisszumokra. Valószínűleg emiatt ment tönkre a házasságod is. Később sem lesz jobb ha ezen nem változtatsz

2021. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban leszel. Nekem volt egy 3 éves bántalmazó kapcsolatom. Igaz nem volt a férjem, de sok sz@rságon mentem át, többek között szexuális téren is tönkre tett. Azt hittem sose leszek rendben, de aztán nem sokkal a szakítás után közelebb kerütem egy ismerősömhöz, azóta évek teltek el, és azóta is boldogok vagyunk. A libióm is visszatért, nagyon jó a szex. Megerősödtem, több az önbizalmam. Neked is sok sikert kívánok.
2021. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!