Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszek még valaha jól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek még valaha jól?

Figyelt kérdés

Egy sza.r házasságban élek jelenleg. Nem kívánom a férjemet, semmilyen szexuális izgalom nincs bennem, utálok csókolózni, utálom ha hozzám ér a férjem. Szex közben csak vagyok, várom, hogy vége legyen.

El fogok válni a férjemtől mert nem bírom már mellette.

Viszont arra gondoltam, hogy mi lesz velem a későbbiekben? Nem garancia, hogy ha elválok vissza jön az életkedvem. Hogy kezdjek így új kapcsolatba? Nem érzem úgy, hogy bárkit meg tudnék kívánni. Sajnos az évek alatt totál tönkre mentem lelkileg, most jutottam el oda, hogy el tudom hagyni a férjemet.

Volt már valaki hasonlót helyzetben? Hogy jöttetek helyre?


2021. dec. 9. 15:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%
Válás után kezdjél enyhén hódolni a hedonizmusnak. Azaz: szeresd magad. Vegyél magadnak szép ruhákat, édességeket, járjál masszőrhöz, stb. Egy idő után helyre fogsz jönni és akkor kezdhetsz társkeresésbe
2021. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!