Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne igény rendes meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény rendes meleg kempingre?

Figyelt kérdés

Szerintetek lenne igény hivatalos meleg kempingre pl Balaton, Velencei-tó vagy Tisza tavon egy eldugott kis helyen.

És igazából nem nudista kempingre gondolok. Inkább egy meleg találkozási pontra valahol, ahol tudnának ismerkedni a melegek, baratkozni, sátrazni, közös tábortűz, sex, stb stb...

Mert neten nagyon ROSSZ ISMERKEDNI! És egy ilyen hely lehet bevonzana a normalisakat. És szerintem tök izgalmas is lehet ilyen helyen ismergedni utána mehet a sátrazás is. Ti eljönnétek ilyen meleg kempingbe pár napra?



2023. nov. 19. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

"És egy ilyen hely lehet bevonzana a normalisakat."


Kit tekintesz normálisnak?


"baratkozni, sátrazni, közös tábortűz, sex"


A meleg szótár szerint:

barátkozni - orál

sátrazni - éjjel hűvös van a dugáshoz odakint

közös tábortűz - gruppen is lesz

sex - helyben vagyunk

2023. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire negatívan ne álljatok azért hozzá!

Szerintem jó lenne ,igen.

Ha meg valaki rendet bont,azt meg lehet állítani,vagy haza lehet

zavarni.

2023. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem negtiv hozzaallas hanem a kokemeny valosag
2023. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok ismét. Nem erzem negatív hozzáállásnak. Nem vagyok homofób, sőt ellenérzesem sincs a melegek irányába. Több meleg v biszex haverom, és két ilyen jó ismerősöm is van. A véleményem az ő sztorijaikra, hozzáállasukra is alapoztam. Én a masik oldalt erősítem.
2023. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nagyon szeretek sátrazni barátokkal is, maga az ötlet tetszik hogy valami barátkozós dolgot csinálni.

Csak hát sok ellenvetésem is van.

Pl. Akárhogy is nézem, nem hiszem hogy nagyon sok fiatal lenne, inkább az idősebb korosztály, amivel nincs probléma, de én nem velük szeretnék ismerkedni, és már online is nagyon nyomulnak, nem tudják a határokat, személyesen meg nem sétálnék be egyenesen ebbe. (Tisztelet a kivételnek, nekem ilyen tapasztalatom van velük)

Én tényleg nem a szexért mennék, persze könnyen előfordulhat, de nem erről szólna az egész. Viszont valószínű a többségnek igen.

Meg hát a higiénia egy kérdéses ok lenne, ha szexről van szó.


Ha mondjuk 2 részre lenne osztva, hogy 18-35-ig és 30-felfele, vagy valami ilyesmi, akkor jobban mernék menni, úgy is 1-2 meleg baráttal.


19f

2023. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szervezni lehetne ilyet úgy cégszerűen, hogy kibérelni egy adott területet.

Én párommal benne lennék és szívesen barátkoznánk, bár sátrazás helyett jobban örülnék kőháznak vagy faháznak.


35+39

2023. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16 os

Milyen barátkozásra gondolsz?

2023. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban szexmentes, programos-összeülős. Orgia egyáltalán nem érdekel. :)
2023. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Na az a szex mentes az jó.

Barátság meg programok még jobb. :)

2023. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt én is megpróbáltam egy hasonlót összehozni, amit a kérdező írt, de hatalmas kudarccal zárult. Voltunk kb... 30-an, de voltak közöttünk, olyan férfiak akik nem voltak melegek, nem részletezném. Komolyabb verekedés lett belőle.
2023. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!