Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Értelmiségi, szingli és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi, szingli és budapesti meleg férfiak, Ti hogyan és merre próbálkoztok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Komolyabb célú ismerkedéssel merre próbálkoztok?


Romeo, grindr, tinder és tsai ismerősek, köszi…:-)


2023. nov. 19. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Már sehol. Neten nem érdemes,meleg helyekre pedig nem jártam,nem is fogok.

Inkább egy ideje röhögök magamon, ha eszembe jut, hogy mennyire görcsöltem a társkeresésre.

Elengedtem, azóta nyugis az életem.Nem élettani igény sem a szex,de főleg a kapcsolat nem.

2023. nov. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok még, nem vagyok benne biztos, hogy én lemondanék róla.
2023. nov. 19. 06:22
 3/10 Jani Belucci ***** válasza:
74%
Nem biztos hogy a szingliket érdemes megkérdezni arról, hogy hogyan ne maradj szingli.
2023. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az qvára tetszik, amikor kapcsolatban élő emberek kezdik el oktatni a magányosokat, hogyan viseljék el a magányt,vagy az ismerkedési kudarcokat.Aztán szépen visszabújnak a pasijuk mellé az ágyikóba .
2023. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, szingli es budapesti mindenkepp vagyok, az ertelmisegi reszt meg a masik felnek kell szerintem eldontenie, ugyhogy abban nyilatkozni nem tudok:D gondolom itt a diplomara gondolsz, bar nekem volt olyan szaktarsam is, akinek a 8 altalanosa is megkerdojelezheto volt, igy nem tudom a diploma jo zsinormerteknek szamit-e ebben a kerdesben. Egyebkent probalkozom, csak sosem jon ossze semmi. En is komoly kapcsolatot keresek, futo romanc nem erdekel, viszont ugy veszem eszre, hogy parkapcsolat senkit nem erdekel…
2023. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jani Belucci ***** válasza:
77%

"hogyan viseljék el a magányt,vagy az ismerkedési kudarcokat"


Ez pont nem volt kérdés itt. Másfelől meg általában azoktól érdemes tanácsot kérni, akik sikerrel jártak valamiben. Persze, a sikertelenségből is lehet tanulni. De az a depresszív ömlengés ami az első hozzászólásban van, az nem segít senkinek sem.

2023. nov. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
6-os: (nem a 4-es hozzaszolo vagyok) bocsi Jancsika, hogy igy belekontarkodok kettotok eszmecserejebe, de az elso hozzaszolas meg mindig kozelebb all sajnos a meleg valosaghoz. En sem ertek egyet azzal, hogy az a mareknyi parkapcsolatban elo kezdjen elwtvezetesi tanacsadasba azoknak, akik eddig nem jartak sikerrel. Mivel mind kulonbozunk, mindenkinek mas mukodik ismerkedes teren is. Nagyon egyszeru pelda, mar elvaras, hogy elso vagy masodik randin lefekudjetek egymassal, sokak szerint a komoly kapcsolathoz ez az ut vezet. Na mar most, te peldaul lehet zokszo nelkul bepucsitanal a masiknak mar az elejen, engem peldaul jobban erdekel az, hogy kivel fekszem le, mint maga a test, amivel ismeretlenul lefekudnek. Mivel en nem tartom magam egy himringyonak ugyanakkor tudjuk, hogy ez az “olcso husnak hig a leve” tipusu emberek ervenyesulnek a mai vilagban, igy nem erdekelne az, hogy azt hallgassam, hogy en karotnyelt vagyok, merev vagyok, prud vagyok stb..
2023. nov. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jani Belucci ***** válasza:
87%

Jól van, most már hímringyó is vagyok, mert monogám párkapcsolatban élek. Szép kis logikai harakiri.

Csak azt mondom, hogy ahogy munkakeresési tanácsokat sem egy munkakerülőtől kéne várni, úgy párkeresésben sem biztos hogy az örök szinglik fogják megmondani a tutit.

De akkor vigyük tovább a metaforát. Munkát úgy találsz általában, hogy írsz egy jó CV-t, és beadod akár többszáz helyre is a jelentkezésedet. Sokat tud segíteni ha tudod, hogy milyen munkára vagy alkalmas, és milyen munkát keresel. Ehhez komoly önismeret kell. De onnantól fogva teljesen mindegy, hogy LinkedIn-en vagy Pofession-ön keresel. A nagy részük ghostolni fog, van ahol eljutsz valameddig a kiválasztási folyamatban, de végül kikosaraznak. Ilyen ez. Ezért kell nagyon nagyon sokat próbálkozni. Állásbörzékre is érdemes lehet eljárni, könnyen lehet hogy olyan cégre bukkansz, amiről eddig nem is hallottál, vagy nem érdekelt, de rövid beszélgetés után szimpatikusak lesznek. Még az is opció, hogy egy ismerős beajánl téged valakinek.

Megalkuvó, keserű, sikertelen emberekre meg ne hallgass. Könnyebb a munkaerőpiacot, a gazdasági helyzetet meg politikát okolni, mint a sarkunkra állni, és változtatni.

2023. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott, ahol a kétkezi munkások...
2023. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Meleg a kályha, az étel, a ruha, ti viszont bu.zik vagytok! Ez a helyzet.
2023. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!