Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy ideális femboy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy ideális femboy?

Figyelt kérdés
Látom hogy vannak aktívak akik azt keresnek és arra vagyok kíváncsi hogy nekik mi az esetük külső-belső téren.
2023. nov. 14. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Vékony, lányos, szőrtelen.
2023. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelen, hosszú haj (vagy paróka). Öltözzön nőiesen, nyögjön nőiesen. Legyen vékony. Kis szerszám, de annyira nem fontos ha minden más megvan. Belsőre meg álljon mindig készen, legyen önzetlen, engedelmes. Na ha valaha lenne esélyem egy ilyen femboyyal...
2023. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen belsőleg egy kis ribi. Amúgy vékony, akár alacsony, szeresse a női fehérneműt és ha benne van a f.arkam :D
2023. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Egy rossz szava sincs, mindent lenyel. :P

De az se baj, ha folyton maszatos.

És bírja a hosszas térdepelést.

2023. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vékony és szőrtelen test. Cuki, lányos viselkedés. E-girl vagy anime stílus öltözködésben. Hajnál nagyon bejön a rövid is, ha olyan a fazon, hosszúban meg a kislányos két fonat.
2023. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

vékony, hosszú haj, lányos arc, lányos gesztusok

szívesen beszélgetnék egy ilyen fiúval :)

jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 kicsit elkéstél, legalábbis esetemben. ;) Habár még mindig hosszú a hajam, vékony a testem, és uni/passzív biszex férfi vagyok. Fiú régen voltam.
jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Megtévesztésig lányos, totál szőrtelen, kislányos alkatú, fiatal. Írjon, akire illik a leírás!
febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

#8 A "megtévesztésig lányos" már nem femboy. A femboy szóban is benne van, hogy az illető nőies fiú. Amit te keresel, az inkább a "trap" kifejezés, ők azok, akik a hétköznapokban is teljesen nőiesek és beöltözve gyakorlatilag nem mondod meg hogy nem fiúk. Ellentétben a femboyjal, akinek az arcán és általában a testalkatán is látszanak a fiús vonások, csupán nőies a megjelenésük. A crossdresserek pedig csak női ruhákat hordanak, sokszor egyáltalán nem is akarnak mellé nőiesen kinézni.

Ha egy egyszerű cd-től vagy femboytól elvárjátok hogy konkrétan nőnek nézzen ki, azzal csak az önbizalmát romboljátok le. Egy femboy kb az amit a #2-es is írt, nőies viselkedés, nőies öltözködés, de nem fog hormonokat szedni meg leműttetnia péniszét csak azért hogy nőnek nézzen ki.

Bocsánat hogy ennyire kukacoskodok, de szerintem ebben az esetben fontos érteni az egyes rétegek közötti különbséget.

márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 Csak az a gond, hogy nem egységesen használják a fgalmakat az emberek, ezért jobb körülírni, ahogy te tetted.


Pl nem egységesen definiálják pl a cd-t és a travit. Van, aki különbséget tesz közöttük, van, aki nem.

Te milyen különbséget látsz e két fogalom között, hogy cd illetve travi?


(#7 voltam.)

márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!