Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért passzív a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért passzív a legtöbb kondizós meleg srác?

Figyelt kérdés
Vagy csak én futok ebbe bele, hogy az akit kinézek mert sportos kiderül passzív. Az utóbbi időben csak vékony néha már-már passzívas kinézetű aktívakba futottam bele. Mitől lehet ez?
2023. okt. 4. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de szopni tök jó.
2023. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Olyantól tudom,aki passzív,32 éves és tíz éve kondizik.

Neki lelki kompenzálás ez,mert nehezen tudja elfogadni,hogy ő a "lány" a kapcsolatában.És azt mondta,legalább kinézetre legyen férfi...

És a párja egy hatvanas férfi,finoman szólva sem a legszebb érett férfi szóval lehetne leírni:)

2023. okt. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én aktív vagyok és kondizok. igaz, inkább biszex vagyok és nem meleg ha ez számít.
2023. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Hát jó kérdés.

Én aktív vagyok, 30 éves, és nem kondizok (normál testalkat), de akit társkeresőn kondis képekkel láttam, az mind passzív.

Én azt csodálom, hogy az ilyenen passzívként igen kényesek, pedig én akartam volna órákig is dugni, de nekik 5 perc után már fáj.

2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Mert a koksztól nem áll fel a cerka.
2023. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!