Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ronda passziv konnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda passziv konnyebben talal maganak aktiv sracot dugasra, mint egy ronda aktiv passzivat?

Figyelt kérdés
Sokszor mondjak, hogy meg a ronda nok is baromi konnyen talalnak pasit, ha ok akarnak dugni. Ez igaz ronda passziv melegekre is szerintetek?

2023. szept. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Max ha valaki nagyon leadja az igényeket és találkozik esetleg nős pasikkal és/vagy kommunikációra képtelenekkel, akik tőmondatokat ismernek vagy azt sem (Helyed? Tali? meg ilyesmik).
2023. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Melegeknél nem így működik szerintem. Uni-passzívként mondom, hogy előbb lennék aktív egy nekem tetsző passzívval mint passzív egy olyan aktívval akit csúnyának tartok.
2023. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A farokméret is jelentős tényező.
2023. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Az a helyzet, hogy akárhogy is hangzik, a harmadik válaszában van némi igazság.

Én elég sportos vagyok, jóképűnek is szoktak mondani.Szeretem a nagyobb méretet és előfordult, hogy találtam srácot akinek gyönyörű farka volt, pont olyan ami igy nagyon beindít engem. Azonban vagy a teste nem volt az enyémhez még csak kozel sem hasonloan kidolgozva, vagy az arca nem volt olyan amire azt mondanám alap esetben hogy vonz. Ennek ellenére mivel a farka nagyon tetszett, úgy voltam vele hogy csak szeretném azt élvezni.


Ezzel szemben passzív srácot nem dugnék úgy meg, hogy nem tartom szépnek, vagy nem tartom a magam "kaliberének"(legyen az akármilyen is).


23f

2023. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Aktívból kevesebb van. Arra van tehàt kapàs
2023. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!