Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ha egy lany baratotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha egy lany baratotok egyszer lefekszik veletek, akkor utana mar konnyebben kaphato tovabbi alkalmakra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó volt a szex a fiú baráttal akkor valószínű, hogy lesz újabb alkalom.ha nem volt az akkor elkönyvelem egy kalandnak és kész.
2020. dec. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én már jártam így a legjobb barátommal . Reszegen lefektetett . Addig is csak azért nem szexeltünk mert féltünk hogy megromlik a barartsagunk . Azután mar bátrabb voltam en is . Es következő alkalommal nem kellett 2x kérni tőlem sem . Teszem hozzá nagyon figyelmes volt velem és óvatos és ez nekem nagyon bejott
2020. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb nem kapható, de sokkal bizalmasabb lett a kapcsolatunk, de nem hatot ki a barátságunkra! A második alkalom nagyon nehez jött össze mert egyikünk sem mert kezdeményezni bennünk volt a félelem hogy mit szól hozzá a másik, utánna meg beszéltünk mindent, és nem sokszor de egyszer kétszer meg történt még! Azóta is barátok vagyunk, mind kettőnknek van már kapcsolata!
2020. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!