Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ebben az esetben hogy lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogy lenne érdemes csinálni? (passzív anál kérdés)

Figyelt kérdés

Eltartott egy darabig, amíg elfogadtam nem csak azt, hogy bi vagyok, hanem hogy vannak passzív vágyaim, és most jutottam el odáig, hogy ki is próbáljam valamilyen formában.

Mert bár amikor srácokról fantáziálok, mindig arra gondolok, hogy erős, izmos férfi leszopat, meg megdug, és már ettől, meg a sima masztitól is el tudok menni, anélkül, hogy análisan izgatnám magam, félek, hogy élőben nem tetszene. Ezért gondoltam, veszek célszerszámokat, amivel kitisztítom magam, sikosítok stb., meg egy élethű műpéniszt.

A beöntő készüléket, tényleg kizárólag csak ilyen spéci tisztítószerrel lehet tisztítani, mint amit a szexshopban adnak, vagy elég a szappanos víz? Illetve melyikkel jönnél ki olcsóbban, ha a műbrokit mindig letisztítom azzal a tisztítószerrel, vagy ha óvszert húzok rá? (Azért mégsem vaníliakelyhet tárolnak ott, meg lehet elsőre nem is fog rendesen menni a kitisztítás) Tényleg azonnal hangosan fogok nyögni, vagy ez csak rájátszás? (Mert ha igen, akkor egy hangtompítás nem ártana előtte)

Az én esetemben, hogy lenne érdemes ezt csinálni?



2023. szept. 26. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másmilyen és ez függ az aktívtól is. Én például sokáig féltem és akkoriban még nem is nagyon ujjaztam magamat, az első élményem esetén mégis gond nélkül becsusszant a párom. Pedig átlagos farka van, ami bőven elég lehetne mindenkinek. Én úgy gondolom, hogy - XL faroktól eltekintve - megfelelő előjátékkal és előkészülettel nem lehet nagy gond.
2023. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon gyerek vagy még kérdező!
2023. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A vége a legjobb. "Azonnal hangosan fogok nyögni?" 😄 a saját hangodat csak tudod irányítani!

A szappanis víz a legtöbb esetben elég. De nehogy magadba töltsd! Csak a szerkezet tisztitasára használd.

2023. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt már nem egy olyan hozzám hasonlóan nagyon férfias és izmos partnerem, akit ha keményen megdöngettem, úgy élvezte mint egy kislány. Már engem zavart a lányos nyivákolása, és alig vártam, hogy telenyomjam g.civel, és otthagyhassam magára :D
2023. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg kezdett erdekelni a passziv oldal, igy vasaroltam egy vibrit. Kimosni nem szoktam magam, ovszert sem huzok ra megsem volt soha semmi “cucc” rajta. Siman megmosom utana szappanos vizzel. Nyilvan nem akkor hasznalom amikor erzem h uritenem kellene.
2023. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

"Tényleg azonnal hangosan fogok nyögni, vagy ez csak rájátszás? (Mert ha igen, akkor egy hangtompítás nem ártana előtte)

Az én esetemben, hogy lenne érdemes ezt csinálni?"

Nos, a hangszálak eltávolítása a legtökéletesebb "hangtompítás" perpillanat, és utána garantáltan nem fogsz hangosan nyögni még úgy sem, ha esetleg csak rájátszanál. ;)

2023. szept. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen zuhanyzás közben mostam ki magam. Zuhanyfejet letekered és ha eléggé el tudod lazítani magad, a vízsugár bejut és ki tudod mosni magad. És bőven jó így, sose adódott ebből probléma.

20f

2023. okt. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7.be kell nyomni?
2023. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet érte a 7s el zuhany maximálisan elég..8as nem kell be nyomni csak lazulj el és tedd a lyukra közvetlenül a víz erősségét tudod szabályozni a csapon és be fog menni a nélkül hogy be raknád én is igy csinálom..

Kérdező:a szappanos vizet felejtsd el anális tisztításnál mert lúgos és szét marja a lyukad és csak kárt teszel magadba..

A dildokra én mindig óvszert huzok rendelni szoktam online 100t és az elég jó darabig és olcsóbb mint a drogériákban meg gyorsabb is felhuzod és már ülhetsz is bele a végén lehúzod ki dobod...

jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hangtompításhoz felfújható gag-et használok magamon. Ezt egészen nagyra lehet pumpálni, teljesen kitölti a számat, nagyon szeretem. Ráadásul nagyon izgató is ahogy felfújom a számban, jó érzés ahogy teljesen kitölti és szétfeszítve tartja a számat. :)


[link]

jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!