Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúra utaló homoszexuális/bisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúra utaló homoszexuális/biszex jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy fiúknál mik a biszexualitás előjelei?

Belsőleg szeretném kérdezni, viselkedésében milyen jelei lehetnek, illetve beszélgetésnél mi az ami feltűnhet ami alapján előjel hogy biszex?

Jelen esetben egy 9-es, fiatal srácról van szó akinek ez az első hete abban a suliban ahova én járok. Random odajött hozzám beszélgetni úgy hogy nem is ismerem de többször láttuk egymást, volt hogy rám is nézett. Sietésben voltunk mert tesire kellett átöltöznöm és nekik is tesi volt szóval nem tudtam sokat beszélni vele. Ez nem egy biztos jel ezért szeretném megkérdezni hogy mi egyéb lehet még. Egyébként 1 évvel vagyok idősebb nálam és talán bejövök neki?


Normális, nem elítélő válaszokat szeretnék, aki tud ebben segíteni annak nagyon megköszönném


F



#meleg #homoszexualitás #biszexualitás #jel #biszex jelek #meleg jelek
2023. szept. 7. 00:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát ha olyan szintre jutok vele hogy már biztos vagyok benne hogy az akkor lekapom valahol mármint egy csókra, én nem habozok XD amúgy ez általában bejön
2023. szept. 7. 22:40
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
De csak akkor csókold meg, ha tutira úgy érzed. Addig meg beszélgessetek, töltsetek sok időt együtt és minden alakul.
2023. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet azóta?
2023. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult a dolog?
2023. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
update: offos, nem volt az
máj. 21. 22:25
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagalt amikor rakerdeztel? Haverok maradtatok vagy kerulni kezdett?
máj. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem venném készpénznek.
máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
az volt a reakcioja h utalja a b*zikat ezt mondta szo szerint, am biszex vagyok
máj. 28. 19:32
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex vagyok, és én sem kedvelem a homosex srácok nagyrészét.

Rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban, ezért nem is keresem a társaságukat.

Csak a hozzám hasonlóan sportos, férfias és jóképű biszex uni/passzív srácok/férfiak érdekelnek.

máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Am azota lett valakim aki biszex, rajottem en sem kedvelem a full homo sracokat es nem bantasbol mondom de 90%-uk valamiben szenved es nem teljesen komplettek, mindegyik kimutatja magarol h b*zi pedig ezt lehetne rejteni is ahogy a biszexek nagy resze csinalja ahogy en is.
júl. 18. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!