Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex fiúval alakítanál ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúval alakítanál ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Meleg fiú vagyok, eddig csak meleg fiúkkal randiztam.

Az jutott eszembe, hogy ha bi fiúval alakulna valami, akkor duplán kéne tartanom attól, hogy mi lesz ha valaki elcsavarja a fejét.


Túlgondolod, vagy neked is eszedbe jut ilyesmi?



2023. jún. 11. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Biztos lehetsz benne ha biszex megcsal.
2023. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok és belszerettem egy másik biszex srácba 😅

Van ilyen...

2023. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez csak közhely. Ha valaki meg akar csalni, akkor talál alkalmat. Mind egy hogy meleg vagy bi.
2023. jún. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Bárkivel előfordul, hogy megcsal. Biszexnél viszont első pillanattól tudhatod,hogy ott lóg az esély,hogy egy csaj miatt lelép.

Illetve az is,hogy első összebújásnál elfoghatja az undor,az ijedtség és a rádöbbenés.Eltűnik és annyi...

De tény,hogy megcsalni meleg is megcsalhat,ez mindennapos :(

2023. jún. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszex srac vagyok. Parom meleg . Lassan 3 eve vagyunk egyutt es semmi ilyen problema nincs. Elvileg 3,5 milliard ember tetszhet egy melegnek :D mert kb a neoesseg fele ferfi. Szerinted az nem eleg nagy szam,hogy megcsaljon? :D


Hidd el nem a nemtol fugg hogy mukodik-e a dolog v sem.


Talan ami szokott lenni,hogy a bi emberek inkabb kalandozni szoktak a sajat nemukkel vagy szexkapcsolat es komolyabb dolgokba ritkan vagnak bele. De ez sem torvenyszeru, lasd en 😄👋


29/F

2023. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
LEnnék
2023. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Biszex vagyok, párom szintén biszex volt, most már inkább melegnek mondja magát. 8 hónapja vagyunk együtt, de teljes mértékben megkapok tőle mindent érzelmileg is és szexuálisan is. Nem ezen múlik a megcsalás, ez csak egy rossz beidegződés.


30/F

2023. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bejön a srác és minden okés, akkor nem lehet visszatartó a biszexualitas.
2023. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!