Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túlgondolom vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom vagy tényleg homoszexuális/biszexuális lettem?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, volt egy közel 4 éves kapcsolatom régebben, szerettem is, de egy idő után kiszerettem belőle. Volt dolgom több nővel is azóta (most is kavarok valakivel), de 2 éve úgy semmi komolyabb dologban nem volt részem, inkább magamra, a tanulásra koncentráltam, most húztam jobban bele igazán, mert úgy éreztem ez már gáz, hogy nincs azóta új nőm. Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy mennyire lehetek heteroszexuális, félek, azért nem akartam kapcsolatot, nővel lenni mert nem is vonzódom már úgy igazán hozzájuk? Mindig is izgattak a nők, de amióta spanom rám akart mozdulni (nem történt semmi, ki is akadtam), nem hagy nyugodni ez az egész és kezdem azt érezni, hogy nem vagyok 100%-ban hetero. Soha semmilyen formában nem izgattak a faszik, mégis olyan, mintha valami nem lenne rendben, mintha már nem úgy vonzódnék a lányokhoz, ráadásul több alkalom is lett volna, hogy csajozzak, de én inkább visszahúzódtam. Elég introvertált vagyok és mániám a maximalizmus, előretörő vagyok abban, amit tanulok. Vagy ez azért van, mert több ideje nem voltam nővel és magától megváltozott a szexualitásom huszonéves koromra? Létezik, hogy a covid oltás miatt a hormonháztartásom megváltozott? (Hülye kérdés tudom, de lehet volt már rá példa.)

Lehet furán hangzik ez az egész, de kezdek megőrülni, nem tudom mi a helyzet… hátha van itt valaki, aki tudna nekem segíteni, aki esetleg hasonló helyzetben van/volt. Köszönöm előre is!



2023. aug. 21. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Vsz. mozgatja a fantáziádat a téma, mi lett volna ha..

Szerintem próbáld ki, aztán tisztábban fogsz látni.

2023. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zol56 ***** válasza:
10%

Szép történet. Igem homo vagy. De ne aggódj ez most divat és lassan ez lesz az elvárt norma. Nèha úgy érzem hogy a gyk. tagjainak 90százaléka b..i. és várják a megerősítést a többi nem heterotól (szépen fogalmaztam) hogy ne aggódj ez teljesen normális. Nem is vagy meleg csak kiváncsi hetero. Vagy bi.


Áhhh...


Jöhet a lepontozás és a beszólogatás.


homoszexuális = meleg

kivancsi hetero = meleg

biszexuális = meleg

csak kipróbáltam = meleg

ferfi aki f...t fog = meleg

izgat a dolog = meleg


Lehet bármit mondani és szépíteni, lehet sokan zokon veszik, de ez van. Ha meleg vagy egyszerűen el kell ismerni és kész. Vagy nem kell megpróbálni elfogadtatni a normál ( sajna mára lassan kissebbségbe kerülő) valódi heterókkal.

2023. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A biszexuális mitől meleg?


mert akkor

férfi, aki nővel szexel = meleg

...

2023. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki!
2023. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Az évtiszedes lmbtq propaganda ezt teszi a fiatalokkal. Össze vagy zavarodva . Egyre több ilyenről hallani. Ugye már nincs egy olyan film,sorozat ahol ne lenne legalább 4 homoszexuális karakter. Fiatal elmét hamar össze lehet zavarni .
2023. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Velem is ez történt. Addig szt hittem magamról hogy egy full hetero és macsó vagyok, aztán én is egy ilyen "közeledés" hatására váltam bizonytalanná.

Kipróbáltam, hogy eldőlhessen a kérdés, és ne okozzon további frusztrációt, és teljesen elfogadtam a biszexualitásomat, ugyanúgy élem meg, mint korábban a "heteroszexuális" énemet.

2023. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Egyenlőségjelet tettél 6 különböző (érzelmi és tudati) állapot, és a "meleg" jelző közé. Ez enyhén szólva is nevetséges.

Főként úgy, hogy a szexuális beállítottság hiába alakul ki egy "próbaidőszak" után, az nem tekinthető statikus állapotnak, és bármikor megváltozhat bizonyos körülmények -egyenkénkénti vagy együttes- hatására.

2023. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az LMBTQ "propaganda" nem arról szól, hogy összezavarják a gyerekeket, éppen ellenkezőleg: az elfogadást, és az agyonhallgatott dolgokat a felszínre hozva, tiszta képet próbál formálni az értelmileg és érzelmileg is fejlődésben lévő fiatal generációnak.

Másrészről, minden szentitív média megjelenést kötelezően korhatárhoz kötnek a médiák, mert egy nagyon részletes jogszabály írja elő a korhatári besorolások kritériumait.

Neked ajánlom a korhatár nélküli besorolású tv-műsorokat és filmeket. Pédául a "Magyar Népmesék" c. sorozatot...🙃

2023. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: "szenzitív"*
2023. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!