Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem volt velem őszinte,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt velem őszinte, szerintetek azért találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Hosszú idejű levelezgetés, több kép csere után elárulta, hogy nem volt őszinte velem. Nem 48 éves hanem 53, nem izmos, hanem vékony, a képek közül csak a farok képek az igaziak a többi az más testéről készült. Nem tapasztalt fiú szexben, hanem én leszek neki az első és barátnője is van. Viszont annyira megtetszettem neki, hogy tényleg szívesen szexelne velem.

Nekem is nagyon szimpi a férfi, de most tanácstalan vagyok. Érdemes vele randiznom?



2023. jún. 6. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon kis naív vagy. Semmiképp se találkozz vele.

Nekem is rengetegszer kamuztak, a találkánál faképnél hagytam őket.

2023. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Miféle randi? Hisz max egy kaland lennél neki, és a végén biztos hogy le mondaná a találkozót, 54éves tejbetök.

Neked tetszik ezek után is akkor hajrá.

2023. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Más képével visszaélni ez nagyon csúnya dolog.

Barátnője van,neked csak hízelgett,hogy megkapjon,ráadásul kezdő...

Nagyot koppanhatsz,ha melegként egy ilyen link biszex-szel összeállsz.

Megmondom egyenesen, azonnal megszakítanám az egészet,hiába a szimpátia.

2023. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egy kezdő fószer barátnővel, aki fel sem merte vállalni magát előtted?
2023. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami naiv fiatal lehetsz kérdező..nem?
2023. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Randizni? Max kipróbálja, milyen, aztán soha többé nem hallasz róla. Már ha egyáltalán elmegy arra a "randira". Nem egy olyannal találkoztam már én is, hogy "véletlenül" rosszul adta meg regisztrációnál a korát, és utólag nem lehet javítani. Aha, persze. Nem beszélve a más képével való visszaéléssel. Szerintem kár tovább időt pocsékolni rá.
2023. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Óhh barátom, ennél bárki jobbat érdemel, csak te nem látod, mert még nem tudod hol a helyed a világban. Kérdezd már meg magadtól, hogy neked mi lenne ebben a jó? Csak azért nem kell dugnod valakivel, mert minimális figyelmet szentel neked, és elhitetted magaddal, tapasztalatlanságból, hogy ez az a szint, ami neked jár. Ne legyenek illúzióid, oka van annak, hogy 53 évesen még nem volt fiúval. Azért nem volt, mert félt kipróbálni. Egészen biztos lehetsz abban, hogy az utolsó pillanatban ki fog hátrálni. Egy tapasztalatlan kamus "öregembernél" csak-csak jobb vagy, nem? Egy kicsit több önbizalmat, és próbálkozz olyannal, aki a te súlycsoportod. Kivéve ha te meg 60 éves vagy, 120 kiló, 3 gyereked és 2 unokád van, és Chris Hemsworth képeivel ismerkedsz. Akkor viszont sok boldogságot! Na, ha ennél a szintnél egy picit is jobb vagy, akkor már túl jó vagy egy ilyen balekhoz.
2023. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A korommal en is szoktam jatszadozni par evet, ezzel szerintem nem lenne problema, nekem forditott esetben sem lenne baj, ha a masik is fiatalabbnak nez ki, es lecsal par evet. A gond viszont itt azzal van, hogy ez a csavo mindenben hazudott neked, kb egy kitalalt vilagban el, amiben meg akarna dugni.
2023. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 menta34 ***** válasza:
100%
Eh... majd pont abban volt őszinte, hogy te leszel az első.
2023. jún. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban az első alkalommal, hogy észreveszem, hogy komoly dologban hazudott a másik, azonnal otthagyom. Nem kell hímestojásként bánni velem, nagyfiú vagyok, tudom kezelni az igazságot akkor is, ha az nekem nem tetszik.


22/p

2023. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!