Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem volt velem őszinte,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt velem őszinte, szerintetek azért találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Hosszú idejű levelezgetés, több kép csere után elárulta, hogy nem volt őszinte velem. Nem 48 éves hanem 53, nem izmos, hanem vékony, a képek közül csak a farok képek az igaziak a többi az más testéről készült. Nem tapasztalt fiú szexben, hanem én leszek neki az első és barátnője is van. Viszont annyira megtetszettem neki, hogy tényleg szívesen szexelne velem.

Nekem is nagyon szimpi a férfi, de most tanácstalan vagyok. Érdemes vele randiznom?



2023. jún. 6. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy amit igaznak vélsz belőle, az valóban igaz? Az ilyenek még akkor is hazudnak, amikor hazugságot ismernek el. Ne kínozd magad ezzel a féreggel.
2023. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!