Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ghostoltak már, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Titeket ghostoltak már, mi lehet a motiváció emögött?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sraccal Tinderen még 2021 novemerében, matcheltünk jól indult minden a srác azt mondta bejövök neki és aranyos vagyok, gyors eltelt pár hónap szerettem volna találkozni vele, ő is de valahogy nem úgy jött össze egyikőnknek sem, végül 2022.01.01-jén taliztunk


Én úgy éreztem, hogy minden jól ment ő is jól erezte magát

aztán miután hazamentem és üzentem neki ghostolt nem válaszolt nem reagált ra, pedig látta az üzeneteimet

a sracról tudni kell, hogy mondta hogy nincsenek barátai, unatkozik és senki nem akarm találkozni mikor én felajánlottam neki hogy én talizok vele mondta hogy nem ér rá


2022.08: kitettem egy insta sztorit hogy Balatonon töltöm a szakmai gyakorlatomat és jött egy üzenet tőle hogy talizni akar mert ő is ott van ahol én

taliztam vele, de utána megint ghostolt

kb január február felé ráírtam ha kapcsolatot nem is akar akkor egy fwb-t akar-e vagyis barátságot extrákkal

Azt mondta oké, nagyon nem megyek bele, amikor szexről volt szó órákig el tudtunk beszélgetni de amikor minden més téma lett volna valahogy behalt a beszélgetés


aztán eljutottunk arra, hogy már nem is érdekelte mit írok, mert nem válaszolt vagy ha igen akkor tőszavakkal


Félreértés ne essék nem az a bajom hogy 24/7-ben nem lógott rajtam csak nem tetszett, hogy játszott velem, tudom láthatta, volna a red flagelet én is de nem mindig veszem észre


Rövidre fogva szerintetek miért viselkedett velem vagy mi lehetett a háttere?



2023. aug. 10. 13:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 20-as írt azok nagy igazságok !

Sajnos,hogy sokan akkor tapasztaljuk ezeket,amikor megkapjuk az irtózatos pofont attól,aki addig a mindenséget jelentette számunkra...

A bánkódást viszont nem lehet egyik napról a másikra rövidre zárni,sok idő kell hozzá,hogy eltűnjön.Főleg,ha mi igazán szeretettel voltunk az iránt, aki dobott minket...

2023. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legalább megnyugtat hogy nem csak velem bántak így sajnálom mindenkit akivel ez történt :( kitartást nektek ☺️
2023. aug. 11. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!