Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ghostoltak már, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Titeket ghostoltak már, mi lehet a motiváció emögött?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sraccal Tinderen még 2021 novemerében, matcheltünk jól indult minden a srác azt mondta bejövök neki és aranyos vagyok, gyors eltelt pár hónap szerettem volna találkozni vele, ő is de valahogy nem úgy jött össze egyikőnknek sem, végül 2022.01.01-jén taliztunk


Én úgy éreztem, hogy minden jól ment ő is jól erezte magát

aztán miután hazamentem és üzentem neki ghostolt nem válaszolt nem reagált ra, pedig látta az üzeneteimet

a sracról tudni kell, hogy mondta hogy nincsenek barátai, unatkozik és senki nem akarm találkozni mikor én felajánlottam neki hogy én talizok vele mondta hogy nem ér rá


2022.08: kitettem egy insta sztorit hogy Balatonon töltöm a szakmai gyakorlatomat és jött egy üzenet tőle hogy talizni akar mert ő is ott van ahol én

taliztam vele, de utána megint ghostolt

kb január február felé ráírtam ha kapcsolatot nem is akar akkor egy fwb-t akar-e vagyis barátságot extrákkal

Azt mondta oké, nagyon nem megyek bele, amikor szexről volt szó órákig el tudtunk beszélgetni de amikor minden més téma lett volna valahogy behalt a beszélgetés


aztán eljutottunk arra, hogy már nem is érdekelte mit írok, mert nem válaszolt vagy ha igen akkor tőszavakkal


Félreértés ne essék nem az a bajom hogy 24/7-ben nem lógott rajtam csak nem tetszett, hogy játszott velem, tudom láthatta, volna a red flagelet én is de nem mindig veszem észre


Rövidre fogva szerintetek miért viselkedett velem vagy mi lehetett a háttere?



2023. aug. 10. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert te csak egy hal voltál a sok közül. Ráadásul az a fajta akibe egy kis időt kellett volna belefektetni. Nem tette mert valószínűleg megkapta amit szeretett volna(szex) ettől jóval kevesebb erőfeszítéssel.
2023. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 steven95 ***** válasza:
92%
Ne akard megérteni azt aki maga se tudja mit akar. Egyébként meg szexet. A bajod, ahogy írtad, nem veszed észre a red flageket és naivan próbálod belelátni a jót, hogy hátha ..., de nem. Próbáld meg elengedni - mert ezt az egyet nem lehet rá kenni. :/ ez van. Van jobb is aki megérdemli a figyelmed.
2023. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-es: ő maga mondta, hogy kapcsolatot szeretne, emiatt írtam rá, mert akkor méfg kapcsolatot akartam mostmár nem keresek semmit


2-es: azóta eltelt pár hónap és valahogy észreveszem ha valaki red flages, de még most sem tökéletes egyébként nála is láttam úgymond csak nem akartam elhinni hogy ez történik velem

szerencsére már elengedtem, csak ez az egész hitegetés rosszul esett nekem

2023. aug. 10. 13:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl sosem ghostolok, de ha a 3. randi környékén is azt látom, hogy én írok neki, akkor beszélünk, én hívom, akkor eljön, de magától 0 szinten kezdeményez, akkor meg szoktam várni, hogy mi lesz. Általában soha többé nem hallok róluk.


Volt már akiről visszahallottam később közös ismerőstől, hogy ghostingoltam



(esetedben valószínűbb, hogy nem igazán jöttél be neki, egy darabig engedett a nyomulásodnak, aztán lépett)

2023. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4-es: Nem gondolom, hogy nyomultam, szimplán a napjáról kérdeztem, mit csinált illetve saját magáról kérdeztem mert fordított esetben én örültem volna ha pl a napomról kérdeznek


illetve inkább én írtam neki

magától nem igazán írt


bár részegen felhívott, hogy szerelmes belém és velem akarja leélni az életét...

2023. aug. 10. 13:45
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

5: "kb január február felé ráírtam ha kapcsolatot nem is akar akkor egy fwb-t akar-e vagyis barátságot extrákkal"


Ezt azért nehéz másként értékelni. Nyomultál gondolom máskor is, ő meg egy darabig hagya magát.


Részegen meg olyan kanos az ember, hogy azt a csajt is felhívja, akitől amúgy nem sokat akar, aztán másnap megbánja

2023. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Augustusban ghostolt 2022-ben én pedig 2023 január februárban írtam rá, már ne haragudj de ez hol nyomulás? öt hónap. majdnem fél év telt el miután utoljára beszéltünk. nem látom az összefüggést.
2023. aug. 10. 14:07
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok = meg is dugott?
2023. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem dugott meg, nem volt szex köztünkűAmikor taliztam vele egy randi volt
2023. aug. 10. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Akkor szimplán nem jöttél be neki.


Komolyan, felajánlod, hogy legyen csak szex barátsággal, és nem kér semmit az szerinted mit jelent egy pasinál?


Te voltál a csúnyácska, de jó fej havercsaj

2023. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!