Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember elmegy prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy prostihoz az adhat később motivációt hogy nőt keressen?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a szex, igazából nincs semmi motivációm a csajozásra, ha egyszer elmennék a jövőben prostihoz az adhatna motivációt?
2023. febr. 12. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Van rá esély. Dopamin, pozitív élmény.
2023. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, nekem többnyire a nikotin adja meg a napi dopamin löketeket.
2023. febr. 12. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Első szexnél ott ügyetlenkedtem, p*nát se láttam meg előtte, azt se tudtam, hogy nyúljak egy nőhöz. Ha előtte elmegyek 1-2 alkalommal prostihoz, ezek már mind meglettek volna. Tudtam milyen lett volna puncit dugni, milyen, ha leszopnak. Ezeket mind élesbe kellett megtapasztalni. De nyilván nem haltam bele, az emberek többsége így kezdi. 33/f
2023. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem tartogatom a szüzességem senki különlegesnek, felesleges túl romantizálni, ha nem kéne beosztani a pénzem és nem lennék csóró rendszeresen élnék a dologgal.
2023. febr. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!