Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ghostoltak már, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Titeket ghostoltak már, mi lehet a motiváció emögött?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sraccal Tinderen még 2021 novemerében, matcheltünk jól indult minden a srác azt mondta bejövök neki és aranyos vagyok, gyors eltelt pár hónap szerettem volna találkozni vele, ő is de valahogy nem úgy jött össze egyikőnknek sem, végül 2022.01.01-jén taliztunk


Én úgy éreztem, hogy minden jól ment ő is jól erezte magát

aztán miután hazamentem és üzentem neki ghostolt nem válaszolt nem reagált ra, pedig látta az üzeneteimet

a sracról tudni kell, hogy mondta hogy nincsenek barátai, unatkozik és senki nem akarm találkozni mikor én felajánlottam neki hogy én talizok vele mondta hogy nem ér rá


2022.08: kitettem egy insta sztorit hogy Balatonon töltöm a szakmai gyakorlatomat és jött egy üzenet tőle hogy talizni akar mert ő is ott van ahol én

taliztam vele, de utána megint ghostolt

kb január február felé ráírtam ha kapcsolatot nem is akar akkor egy fwb-t akar-e vagyis barátságot extrákkal

Azt mondta oké, nagyon nem megyek bele, amikor szexről volt szó órákig el tudtunk beszélgetni de amikor minden més téma lett volna valahogy behalt a beszélgetés


aztán eljutottunk arra, hogy már nem is érdekelte mit írok, mert nem válaszolt vagy ha igen akkor tőszavakkal


Félreértés ne essék nem az a bajom hogy 24/7-ben nem lógott rajtam csak nem tetszett, hogy játszott velem, tudom láthatta, volna a red flagelet én is de nem mindig veszem észre


Rövidre fogva szerintetek miért viselkedett velem vagy mi lehetett a háttere?



2023. aug. 10. 13:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Dugni talán dugna, amolyan ingyen punci style ban, de komolyan nem vesz téged.

Szerintem engedd el ezt a dolgot és keress mást.

2023. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

"Dugni talán dugna, amolyan ingyen punci style ban"


Akkor dugná azóta, hogy a csaj felajánlotta a barátság extrákkalt. Ehelyett folyton lelépett, és hónapokig a csaj felé sem nézett.


A tipikus, nem jön be, de részegen azért felhívom, mert legalább női hang van a vonal végén

2023. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
12# nem, nem igaz... tudod miért, mert érezte, hogy a csaj nem menne ilyenbe bele...
2023. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen eset van

Tudja róla a környezete hogy meleg? ilyenkor ezt a kérdést teszem fel , 100%hogy senki és még magának se méri bevallani.


És ebből adódik ez a furcsa viselkedés.

2023. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14-es: szülei is tudják hogy meleg és a barátai is és nincs bajuk vele
2023. aug. 10. 16:14
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ilyen az utóbbi években,ismerkedés során.Én úgy látom,soknál az lehet a gond,hogy nem tudják mit akarnak.

Illetve vannak akik eddig "csak" szexeltek erre-arra és ha érzelmeket kezdenek érezni, megijednek saját maguktól.

Egy ilyen is volt, de ő ezt legalább korrekten megmondta.Szó szerint így mondta : " Fél az érzéseitől,mert hiányzom neki" Öt találkozás után volt ez, szex egyáltalán nem történt.

Megértettem,de azért nem esett jól.Tudtam,hogy egy olyannál fog kikötni,akinél aztán minden lesz, de érzelem az nem.


De gondolom, sokan elmondhatnánk ezt ,tapasztaltuk jópáran.

2023. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ez történt

Igazság szerint én is félek az érzelmektől vagy attól hogy kapcsolatom legyen de én nem is keresek úgy semmit

2023. aug. 10. 19:10
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit bonyolítjátok a nyilvánvalót? Az illető nárcisztikus volt. Kérdező te meg felejtsd el, lépj tovább, ne pazarolj egy gondolat töredéket se a nárcisztikus emberekre.
2023. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Most hogy így mondod lehet az volt, de nem tudom

Egyszer megkérdeztem tőle hogy mit dolgozik (mielőtt nem kérdeztem meg újra, azelőtt kb egy éve mondta kit dolgozik és elfelejtettem) és bűntudatot keltett bennem és éreztette milyen rossz vagyok mert nem tudom mit dolgozik

Ez nárcisztikus?

Minden alkalommal ezt játszotta el amikor nem emlékeztem valamire

2023. aug. 11. 14:17
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne higgy a szavaknak!


Soha ne adj többet egy férfinak, mint amennyit ő ad neked!


És soha ne bánkódj olyan után, akinek nem voltál fontos!

2023. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!