Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek, ha a barátotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotoknak, akivel nem rég vagytok együtt, hirtelen pénzügyi nehézségei támadnak?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2 hónapja vagyok együtt, azóta munkanélküli, és bár aktívan keres melót, nem írnak neki vissza. A tanulmányai befejezetlenek, így emiatt is nehezebb. Plusz a másik nehezítő körülmény, hogy főként home office-ban dolgozna, mert így tudnánk a legtöbb időt együtt tölteni. Nem egy városban lakunk.


Mit javasoltok ebben a szituban? Valahogy hiába szeretem, én nem szívesen adok kölcsönt. Pláne hogy ki tudja meddig nem lesz pénze. Igazából már tudok a nehézségeiről egy hónapja, most tudatosult bennem igazán. Szülei nem tudnak neki segíteni.



2023. júl. 9. 17:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%

#20

Megoldást akarsz, de csak a kifogásokat, mentegetőzéseket sorolod. Hát akkor várj, az idő majd megmutatja.


A tanulmányait mi miatt hagyta félbe?


"engem jobban aggaszt ez a szituáció mint őt."


Ez viszont probléma, komoly értékrendbeli különbség van köztetek, amit egy párkapcsolat hosszútávon (évtizedek) nem bír ki.

2023. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

15éve voltam egy ilyen, akkor kezdődő kapcsolatba 400 000ft mínusszal szálltam ki 3hónap után.


Az ember az óta is ilyen balekokat használ ki, mint én.

2023. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

2012- ben történt,hogy a srác, akivel összejöttem iszonyat adósságokat halmozott fel.

Albérleti tartozás, mobilszámla,rezsi,stb. Mivel szerettem őt, kifizettem mindent, az össze tartalékom ráment, alig maradt valami.

Azzal hálálta meg,hogy egy pasival a közös ágyunkban csalt meg.Kidobtam azonnal,még ő volt megsértve.

Hasonlóan a 22-eshez, ő is kullancskodik, kb az ötödik férfi tartja el.

Ezt nem a kérdezőnek írtam, hanem inkább a 22-eshez.

2023. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Fene tudja keressen melót ezerrel, inkább ismerősökön keresztül. Az igényeket most le kell adni, a munkát és a színvonalat illetően is. Felejtse el a hómoffict és menjen melózni kb. akármi értelmeset, közben keressen jobbat. A kiadásokat meg muszáj lefaragni alapból, az meg rajtad áll, hogy meddig/mennyire tudsz segíteni pénzzel. Engem is lehúztak egyszer, mondjuk kétszínű volt az ember utólag visszanézve. Egyébként alapból nem zavar meghívogatni vagy segíteni a pasimat ha nem lehúzásszagú a dolog.
2023. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na nalam pont az volt, hogy o volt az aki mindenre is meghivott, egy egesz utazast fizetett. Vett a lakasomba egy csomo eszkozt, ami bar hasznos, de nelkuluk is megvoltam eddig. Eddig tolem penzt nem kert, es mikor egy haverja utalt neki, vissza akarta utalni, de tudja h amugy sem fogadna el. Most annyiban probalok neki segiteni, ami persze nekem is jol jon, hogy nem jarunk etterembe, csak ket hetente egyszer. Ha strandra megyunk, probalunk szabadstrandot keresni. Apro dolgok, de ezen igy legalabb mindketten sporolni tudunk. En ki tudnam fizetni, de ha neki nincs penze, nem fogok meghivni mindenhova.
2023. júl. 11. 10:31
 26/27 A kérdező kommentje:
Nyilvan ahany ember annyi fele. Utolso, az eleg szomoru ami veled tortent, sajnalom. Sajnos vannak ilyen gerinctelen alakok. En mast nem tudok tenni csak bizok benne, hogy o nem csalna meg. Elegge ragaszkodo tipus. Es az elmondasa szerint eddig mindig ot csaltak meg.
2023. júl. 11. 10:32
 27/27 anonim ***** válasza:
50%

25

Nekem itt az se tetszik hogy a semmiből luxust teremtett neked. Az ember tudja hol van a határ, es ahogy mondani szoktak, "addig nyujtozkodj amég a takaród ér".


Szükseg helyzetbe meg ne valogasson a munkák közt, fogadja el az elsőt akkor is ha 3 műszak futoszalag, es közben keressen jobbat.

2023. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!