Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek, ha a barátotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotoknak, akivel nem rég vagytok együtt, hirtelen pénzügyi nehézségei támadnak?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2 hónapja vagyok együtt, azóta munkanélküli, és bár aktívan keres melót, nem írnak neki vissza. A tanulmányai befejezetlenek, így emiatt is nehezebb. Plusz a másik nehezítő körülmény, hogy főként home office-ban dolgozna, mert így tudnánk a legtöbb időt együtt tölteni. Nem egy városban lakunk.


Mit javasoltok ebben a szituban? Valahogy hiába szeretem, én nem szívesen adok kölcsönt. Pláne hogy ki tudja meddig nem lesz pénze. Igazából már tudok a nehézségeiről egy hónapja, most tudatosult bennem igazán. Szülei nem tudnak neki segíteni.



2023. júl. 9. 17:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

2 hónapja ....

Akkor nem is ismered.

Vannak ilyen pasik akik kihasználják a nőket.

Az egyik munkatársam 9 éve tartja el a férjét mert nem talál munkát. Ami lenne, az nem jó neki mert akkor keveset lenne a családjával, kemény fizikai munka, nem lehet otthonról végezni. Kifogás mindig volt.


Egy másiknak a pasija meg internetes pókerből él. Csak mindig a mások pénzét játsza el, ha nyer akkor szétkürtöli, ha veszít akkor kussol.

2023. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele ebbe a játékba. Mindig kifogást fog keresni a kapcsolatotok érdekében, meg érted, közben meg pénzelheted évekig. Sosincs az ilyennek jó vége!
2023. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Homoszexualitas kategoria, de koszi a valaszt.
2023. júl. 9. 17:31
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebben a kérdésben amúgy teljesen mindegy a szexuális orientáció, mindenhol létezik ez a jelenség.
2023. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

3

És az mitől lenne más? A kapcsolatok egyformán működnek. Attól jogy èn heteró vagyok ugyanazzal a problémával talákozom.

Ne legyél heterofób

2023. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Azt,hogy oldja meg a problémáját! Aki akar dolgozni,az talál munkát és tud pénzt keresni.
2023. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem talál a képesítésének megfelelő munkát az egy dolog. De amíg nem talál elvállalhatna "alantasabb" munkát is. Olyan nincs, hogy valaki sehova sem kell. Szóval én megmondanám neki, hogy vállaljon el akármilyen munkát, mindaddig, amíg nem talál magának megfelelőt. Még max 2 hetet adnék neki, ezek után kuka, ha nem helyezkedik el.
2023. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szerintem aegnagyobb probléma az, hogy engem jobban aggaszt ez a szituáció mint őt. És hiába beszélünk róla, nem tudok eléggé őszinte lenni. Én javasoltam neki h ideiglenesen vállaljon be, valami aljább melót, csak hogy legyen pénze, aztán majd talál valami jobbat. Az is elijeszti, hogy sok helyen kell az angol, pedig az annyira alap manapság. És elvileg tud is, de passzív a tudása
2023. júl. 9. 17:46
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Menekűlj amíg nem késő.
2023. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
7) mondjuk az is igaz, mielott itt barki felreertene, hogy sosem kert tolem kolcson. Valahogy mindig megoldotta. De mivel igy higy a parja vagyok, kötelessegemnek erzem, hogy foglalkozzak vele.
2023. júl. 9. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!