Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek, ha a barátotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotoknak, akivel nem rég vagytok együtt, hirtelen pénzügyi nehézségei támadnak?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2 hónapja vagyok együtt, azóta munkanélküli, és bár aktívan keres melót, nem írnak neki vissza. A tanulmányai befejezetlenek, így emiatt is nehezebb. Plusz a másik nehezítő körülmény, hogy főként home office-ban dolgozna, mert így tudnánk a legtöbb időt együtt tölteni. Nem egy városban lakunk.


Mit javasoltok ebben a szituban? Valahogy hiába szeretem, én nem szívesen adok kölcsönt. Pláne hogy ki tudja meddig nem lesz pénze. Igazából már tudok a nehézségeiről egy hónapja, most tudatosult bennem igazán. Szülei nem tudnak neki segíteni.



2023. júl. 9. 17:20
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
60%

Imádom mondjuk ezt a sok barmot, aki rögtön ítélkezik mert valaki munkanélküli, már rögtön a legelső sz*rt nem vállalja el, az már nem is ember kb, hanem egy féreg itt!

Azért két hónap munkanélküliség minden, csak még nem a világ tragédiája, kb egy tök átlagosnál is alulibb munkakeresési idő

2023. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
En is mondtam neki, hogy anno nekem fel evembe telt. Annyi elonyom volt, hogy golt egy biztos csaladi hatter, meg akkor meg nem eltem kulon, nem volt alberlet stb.
2023. júl. 9. 18:31
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Szereted? Ha igen akkor hirtelen kiszeretsz belőle, ha időre nem talál munkát? Vagy hogy van ez?

Én ha valakit szeretek, akkor szegényen pénz nélkül is szeretem önmagáért.

2023. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szeretem. Maskulonben nem erdekelne a helyzete. Nem elunk egy haztartasban, csak amikor nalam van par hetig.
2023. júl. 9. 19:08
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Egy "kipróbált" kapcsolatban, ahol már megvan a bizalom, és előáll ez a helyzet, persze akkor közösen kell megoldást keresni. De a kérdésben szereplő, egy friss, 2 hónapos kapcsolat, ahol máris ez a helyzet. Aki pedig ítélkezik, annak talán van korábbi rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban (ahogy nekem is), és tapasztalatból beszél. Sajnos előfordulnak olyan emberek, akik visszaélnek az ilyesmivel, szerelem ide vagy oda.
2023. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

A párkapcsolatotok csődjét jelzi, hogy egy nyilvános fórumon keresed a megoldást ahelyett, hogy vele beszélnéd meg. Ha nem lehet vele erről érdemben beszélni, akkor csak a szakítás marad, mert ez hosszútávon csak rosszabb lesz.


Ezt a home office-os kényeskedést meg el kell felejteni. Tesco, Spar, Lidl, mindig van felvétel. Polcpakolás, pénztároskodás nem álommeló, de a pénztelenségnél jobb.

2023. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, 13-as de szép és jó lenne a világ,ha úgy gondolkodnának az emberek,mint Te is !

Nagyon kevés, aki az embert nézi,nem pedig azt, hogy mije van, mennyit keres és egyéb paramétereket...

Volt valaki az életemben, akit akkor sem hagytam volna el,ha ágyhoz kötött beteggé vált volna.Ezt akkor mondtam el neki,amikor szakított egy harmadik fél miatt.

Mindenki életében lehet krízis,döccenő, gond, baj, betegség, bánat.És nem mindig az tehet róla,aki elszenvedi ezt. Az igazi szeretet akkor mutatkozik meg, a bajban ! Abban, hogy áll ehhez a párja.

2023. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

"Én ha valakit szeretek, akkor szegényen pénz nélkül is szeretem önmagáért."


Akkor is ezt mondanád, ha neked kellene eltartani őt, mert "nem talál" munkát?


Itt azért kevésbé gázos a helyzet mint kiderült, nem arról van szó, hogy a kérdezőnek kell eltartania két hónapja, mert nem hajlandó sehová sem elmenni dolgozni. Csak az a megoldás, hogy beszélsz vele, segítesz neki munkát keresni, stb. Milyen végzettsége van? Mit dolgozott korábban?

2023. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%

2 honap után, NEM. Más hogyha mar együtt vagytok évek ota, es akkor kerül ilyen helyzetbe, akkor természetes.

De igy nem. Túl kockázatos. Lehet pont arra hajt hogy majd eltartsd. Nyilvan neki is van annyi esze hogy nem ezzel kezdi a kapcsolatot, hogy "adjál mar kölcsön!"


Persze lehet tényleg csak épp ilyen időszaka van, amúgy meg egy dolgos ember, de ezt ennyi idő után nem tudhatod.

2023. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tobb evig dolgozott elotte egy multinal. Meghivott engem utazni. Ebedelni. Csomoszor o vasarol be. Mivel most nincs munkaja, rendben tartja a haztartasomat, takarit. Es keres kozben munkat. Csak ez ilyen.
2023. júl. 9. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!