Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy legyek lányosabb fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek lányosabb fiu csak mert szüdleim mellett mem megy? Szüleim megölnének ha megtudnák és így nehéz nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

#homoszexualitás #Meleg passzív
2023. júl. 4. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Foglalkozz magaddal. Legyél kib@szott igényes a megjelenésedre. Mint egy jó csaj. Ugyanakkor hordj unisex ruhákat.

Probálj cicafiú lenni.

2023. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Én a személyes példám tudom felhozni. Én szánt szándékkal csináltattam meleg külsőt.


- kiszedettem a szemöldököm vékonyra (alul felül szedett 4mm vastag

- mindkét fülemben fülbevalót hordok

- a teljes testem full szőrtelenített karok lábak is

- mindkét mellbimbómban karika piercinget hordok

- a mellkasomra tetováltattam egy dupla mars szimbólumot

- a köldököm köré egy napot tetováltattam

- nyáron jó rövid nadrágot hordok így a combom felé háromnegyede kilóg


Az uszodába ahova járok úszni mindenki tudja hogy homoszexuális vagyok.

2023. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Előző!

Miért kell azt mindenkinek tudni? Nem azt mondom, hogy titkon tartsd, de szerintem feltűnési szándék van benned.

2023. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

#13 Ezt nem értem én sem.Az oké, hogy homokos.De miért kell ízléstelennek, degeneráltnak, szégyentelennek, gátlástalannak, exhobicionistának, polgárpukkasztónak lenni?Ezt mondja már meg valaki.Régen is voltak b.zik, de nem vergődött velük senki, mert olyanok voltak, úgy éltek, mint akárki más.Senki nem is bántotta őket.

Manapság meg a semmirekellő, semmilyen emberek ebből kovácsolnak maguknak identitást, meg ez az egész életük "teljesítménye", hogy ők homokosok/leszbikusok.

Közben meg az ilyen emberek csodálkoznak, hogy kiközösítik, nem becsülik őket.Hát hogyne.A haszontalan, degenerált embereket még szép, hogy kiveti magából a társadalom.És ismét leírom, itt nem a szexuális irányultságuk a probléma, hanem ez az egész jelenség.

2023. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

#14

Melegként is teljesen egyetértek veled.

2023. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Köszönöm a visszajelzést.Örülök, hogy te rendes ember vagy, veled nincs is semmi gond.Isten áldjon, vagy boldog életet, ha ateista vagy.
2023. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadom az "Isten áldjon" elköszönést is! Sokszor én is így köszönök el!


De nem tartom magam erősen vallásosnak! Viszont nagyon zavar a világ nagy részén uralkodó keresztényellenesség!

2023. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
#17: én nem keresztényelennes vagyok, hanem vallásellenes. Bár tény hogy az egyik legkártékonyabb vallás a kereszténység az iszlám mellett.
2023. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!