Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokan miért veszik annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért veszik annyira véresen komolyan a Grindrt, Romeot?

Figyelt kérdés

Ha nem válaszolnak nekik, letiltják őket vagy lerázzák szövegesen az valami Istencsapása számukra.


Miért?

Idegen, ismeretlen emberek.


Engem is hagytak már válasz nélkül, sőt tiltottak is le, szerintem ok nélkül. Na és?


Ezeknek nincsenek barátaik, családjuk, kollégáik, stb...? Ezért nem tudják helyén kezelni, hogy akikre ráírnak csak idegen emberek.


Ez csak a Grindr...



2023. ápr. 27. 10:20
 1/4 Jani Belucci ***** válasza:
76%
Alacsony önbizalom mellett a legapróbb dolgok is felsértik a papírvékony bőrödet.
2023. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Aki kiakad azon hogy 1 teljesen vadidegen ember ignorálja, letiltja stb ott komoly mentális problémák vannak.
2023. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Az lehet, hogy vadidegen emberek, de azért ír rád mert szimpatikus vagy neki, és ha annyit se kap tőled, hogy egy "bocsi, de nem vagy az esetem" típusú üzenetet odavakkantasz az illetőnek, akkor jogos a kérdés, mi a bánatot keresel egy ismerkedős közösségi oldalon.


Van életem, elég tartalmas is, de azért vagyok ott, hogy ismerkedjek, és ehhez az etikett is hozzátartozik, mégpedig, hogy nem tiltogatjuk ok nélkül, meg válaszolunk, ha már megtisztelt azzal, hogy ír. Ha ez neked nem okés, akkor csal álmodozz tovább, keresd képek alapján a herceged, mert aki nem ír vissza, nem tiltogat ok nélkül, arról kb ennyi a feltételezésem. Keresi a tökéletest, aztán pont a te típusod az, aki később a nincs ló jó a szamár is eset alapján kb bárkivel lefekszik mikor rájön, hogy már a lőtéri kutya is ignorálja. Mert ez esetben pont ti vagytok a legjobban felháborodva, ha ti írtok valakire, és az illető nem válaszol.


Pacsi

2023. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó?Ááá
2023. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!