Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek miért maradnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek miért maradnak benne ilyen kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt is,máshol is,hogy az aktív fél nem kedves,nem figyelmes.Sőt,sokszor szex is akkor van,ha az aktív akarja,kedve van.Nem szólva azokról,akik haverokkal,vagy többesben "használják" a passzívat.Itt is írt ki egy válaszoló,hogy vele így tesznek, nem érti mi a jó ebben az aktívnak és a haverjainak.

Miért kell így egy "kapcsolatban" maradni,ha semmi élvezet nincs benne,sem érzelmileg,sem testileg ? Mi az,ami ilyen kihasználók javára szól?

Itt most nem az eltartott,vagy máshol lakni nem tudó passzívakra gondolok.

Szóval,nem értem miért nincs egy szikra emberi önérzet az ilyenben,akit használnak,aki csak van,aki érzelmileg nem kap semmit.



2023. ápr. 27. 06:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert imádnak sírni, rinyálni is. Ha meg senkinek nem kellenek, akkor is ezt csinálják.
2023. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyengék, félnek változtatni. Sok oka lehet, hogy miért marad valaki benne egy rossz kapcsolatban. Ez nem csak a melegeknél van így. Rengetegen élnek rossz, toxikus kapcsolatban és képtelenek kilépni vagy csak rengeteg szenvedés után. Panaszkodnak, mert mást tenni nem tudnak. Az a probléma, hogy nagyon sokan nem ismerik magukat, semmi önbecsülésük és ha egy ilyen embert behálóz egy manipulatív személy, konkrétan azt tesz vele, amit akar. Ezek az emberek leépítik a személyiséged és elhitetik veled, hogy értéktelen vagy. Ameddig az embereknek nincs semmi önismeretük, addig ez változni nem fog.
2023. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 12-es választ.Lényegében én is erre gondoltam,miért is maradnak benne furcsa kapcsolatokban.

Ezt mindenkinek magának kell eldönteni,mennyire értékeli magát...

Talán az a bosszantó,vagy inkább szomorú,hogy akik tisztességgel,emberként bánnak a másikkal, azok sokszor magányosak.Vagy ha ismerkednek,akkor kaphatnak egy olyan embert,akit már valaki érzelmileg elrontott.Aztán vagy helyre lehet hozni,vagy a probléma megmarad és halmozódik :(

2023. máj. 15. 11:06
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a bunkó fâszgyökereknek áll a világ, a normálisak vagy akik a fél karjukat adnák egy kapcsolatért, egyedül rohadnak meg...
júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek a válaszoddal 14-es, még ha nyersen is írtad meg a lényeget !
júl. 14. 16:42
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismerkednék ha vlvaki írhat..
júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!