Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek miért maradnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek miért maradnak benne ilyen kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt is,máshol is,hogy az aktív fél nem kedves,nem figyelmes.Sőt,sokszor szex is akkor van,ha az aktív akarja,kedve van.Nem szólva azokról,akik haverokkal,vagy többesben "használják" a passzívat.Itt is írt ki egy válaszoló,hogy vele így tesznek, nem érti mi a jó ebben az aktívnak és a haverjainak.

Miért kell így egy "kapcsolatban" maradni,ha semmi élvezet nincs benne,sem érzelmileg,sem testileg ? Mi az,ami ilyen kihasználók javára szól?

Itt most nem az eltartott,vagy máshol lakni nem tudó passzívakra gondolok.

Szóval,nem értem miért nincs egy szikra emberi önérzet az ilyenben,akit használnak,aki csak van,aki érzelmileg nem kap semmit.



2023. ápr. 27. 06:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert kell egy erős irányító. 22/f
2023. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jani Belucci ***** válasza:
98%
Erős szub hajlamok + az önértékelés a béka segge alatt + a pasija jó eséllyel egy nárcisztikus manipulatív pszichopata.
2023. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Jani Belucci ***** válasza:
98%
#1: Az erős, domináns nem ugyanaz mint a f*szfej. Párom egy hegy méretű dom pasi. Általában nála van az irányítás, mégsem arra használja hogy f*sz legyen velem. Angyalként bánik velem.
2023. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert erre vágynak! Egy normális kapcsolat NEM való a legtöbb passzívak. Tapasztalat . . .
2023. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Sok szerencsét annak, aki használni vagy irányítani akar. A saját életem felett én uralkodom vasmarokkal, a közös életünk felett pedig közösen, mint egyenrangúak. Ezért nem hagyom, hogy bárki, bármilyen módon, akár a legcsekélyebb mértékben is korlátozza az önállóságomat vagy felülbíráljon, ahogy én sem teszem.


22/p

2023. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Önbecsülès hiánya miatt, vaagy mert mazohisták.
2023. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert lelki sérültek sokan, azt hiszik az a normális, ha úgy bánnak velük mint egy darab ronggyal. Nagyon sok melegre ráférne egy pszichoterápia, mert nagyon elvannak csúszva a dolgok.
2023. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
hát jaa
2023. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a motiváció, mint a hetero kapcsolatban, ahol a férfi alázza, veri, kihasználja a nőt. A nő panaszkodik ugyan, de marad a párjánál, mert "szeretem, és nem mindig ilyen, és megígérte, hogy megváltozik" duma mögé bújva.

A megalázott passzív és a megalázott nő ugyanaz a kategória, és teljesen egyformán gondolkodnak az elcseszett életükről.

2023. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem a lényeget,egyet viszont nem.Akkor miért panaszkodnak,siránkoznak?

Semmi alapjuk erre.


Volt egy haverom,aki azt mondta,ha neki valaki panaszkodott :

" Arra nem panaszkodunk,akinek szo..juk a farkát ! "

2023. máj. 14. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!