Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítás vagy egy ismerkedés/r...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy egy ismerkedés/randizás abbahagyása után mennyi idővel szabad találkozni a másikkal?

Figyelt kérdés
Mondjuk 3-4 hónap után már érdemes lehet felvenni a kapcsolatot meg baraátkozni, vagy több időre van szükség?

2023. ápr. 18. 16:39
1 2
 1/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha nem abban maradtatok, hogy legyetek inkább barátok, akkor leginkább soha.
2023. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne találkozz vele. Már nincs dolgotok egymással. Nekem 2 komolyabb kapcsolatom volt. 1 meg 2 évig tartott. Nem haragban váltunk el de nem keressük egymást meg semmi. Rosszat se kívánunk a másiknak. De mindenki éli a maga életét. Szerintem ez a normális. Gondolom ismered a mondást. Barátságból lehet szerelem, de szerelemből nem lehet barátság.
2023. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1) Ebben maradtunk, de ezt is igy lazabban kell elkepzelni, nem havi talikkal. Mostansag nem irunk mar egymasnak de persze ez nem azt jelenti h ne tudnank majd nyaron egyszer osszefutni ha ugy van.
2023. ápr. 18. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
6-7 év az ideális
2023. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellene bármikor is találkozni?! Aminek vége van, annak vége van!
2023. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talan mert nem rosszban valtunk el. Egyebkent is, az egesz ismerkedesunk kb harom honap volt. Ebbol egy honap volt a randi. Ha nagyon nem akarna semmi kontaktot, mar reg kikovetett volna, nem nezne meg a sztorijaimat.
2023. ápr. 19. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem, ha megismerkedsz valakivel, akivel összeillenétek nyugodtan találkozz (még) vele, akkor is, hogyha 1 napja szakítottatok vagy akkor is, ha fél éve.


Ha jelentettél neki valamit, akkor nem te vagy emiatt az önző, hanem ő lenne az, ha elvárná, hogy kihagyj egy lehetőséget, hogy megismerd életed szerelmét. Sosem lehet tudni. Attól biztos fájhat az exednek, ezért én a helyedben nem posztolgatnék pár hónapig nyálas, szerelmes dolgokat, nem töltögetnék fel nagyon egy ideig közös képeket, ha valakivel komolyabban alakulna.

2023. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván ez nem egy fekete-fehér jellegű szakítás volt. Ha az lett volna, nem lenne már semmi kontakt. A minap megnéztem a Tinder profilját, ahova egy kedvenc énekesének egy dalszövegrészletét írta le. Nekem ebből az jön le, hogy nagyon elesett. De nem szeretném, ha észrevenné, hogy ezt megnéztem, mert akkor azt hinné, hogy loholok utána. Ami részben persze igaz.
2023. ápr. 19. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, félreértettem a kérdést. Ha ő még szomorú lehet éppen miattad, te meg mutatsz felé érdeklődést szerintem nincs abban semmi baj, ha felveszed vele a kapcsolatot, persze ne támadd le, hogy miért írta azt ki, csak érdeklődj 1 hét múlva a kiírás után kb, hogy hogy van. Lehet más miatt szomorú és akár barátként támaszt nyújthatnál neki.
2023. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írok neked egy privátot, ha nem baj. #9
2023. ápr. 19. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!