Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám fejleszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám fejleszteni magamat, hogy ne vonzzak be ilyen személyeket?

Figyelt kérdés

Korábban mindig a tökéletes pasit kerestem,alig akartam kompromisszumot kötni, rájöttem hogy ilyen pasi nem létezik.


Azóta meg valahogy mindig mentálisan vagy testileg nem egészséges férfiakat vonzzok be. Félreértés ne essék, nem lenézni akarom őket, csak van hogy emiatt nem tudunk elmenni programozni, mert az egyik cukros, a másik refluxos, a harmadik elkezd random hívogatni éjszaka, vagy van aki automatikusan eltűnik.


Én sem vagyok tökéletes, én túlságosan is tudok kötődni valamihez, amiről tudom, hogy hosszú távon nem működhet, de próbálom a pozitívumokat keresni az illetőben. Járok pszichológushoz, de ezen nem tudom hogyan lehetne megfelelően dolgozni.



2023. ápr. 18. 08:36
1 2
 1/12 Jani Belucci ***** válasza:
98%
Szerintem az a problémád (egyik része), hogy fogalmad sincs mit akarsz, mire van szükséged. Ha tudnád mire van szükséged, akkor nem érnéd be azzal, hogy olyan kapcsolatokhoz ragaszkodsz, amikről tudod hogy nem fog semerre sem tartani. Ha meg csak vaktában lövöldözik az ember, akkor persze hogy sok rosszat talál el. Pszichológus segíthet abban, hogy meg tudd fogalmazni az igényeidet, és szükségleteidet egy kapcsolatban. Azt már a pszichológusod fogja tudni hogyan lehet ezen dolgozni konkrétan. Szerintem a kérdésedet egy az egyben felteheted neki, és mondd el neki, hogy te ezen szeretnél dolgozni. Nem neked kell tudnod a hogyant.
2023. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%

Akkor te még jól jártál,mert nekem mindig olyanok akadnak az utamba, akik lakhatást keresnek, kölcsönkéregetnek vagy azonnal összeköltöznének.

Pedig én határozottan tudom,mit szeretnék és nem kinézethez kötöm.Tökéletes nem létezik, nyugi, ebbe jobb,ha te is beletörődsz.

Aki cukros, vagy refluxos, az nem tehet róla.És hidd el, egy testi gond kevésbé rossz,mint egy lelki kattant, vagy egy hízelgő és alattomos kihasználó.

Utóbbiakból van bőven !

2023. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
A melegeknek hihetetlen nagy igényeik vannak, pedig a többség csak dugni vagy szopni akar.
2023. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj azzal ha valaki cukros? Úgy írtad mintha az egyik lába hiányozna. Miben gátol téged az ha a másik cukros?


"tudom, hogy hosszú távon nem működhet" na, pl ez is az egyik gond. Hogy már így állsz az egészhez hozzá. Ilyen negatív gondolatokkal nem is fogsz semmilyen normálist találni magad mellé.


Szerintem azért nem találsz "normálisat" mert a legkisebb hibába is belekötsz. Pl attól hogy valakinek refluxa van, ugyan olyan mint bárki más. Ennyi erővel a szemüvegesek se jók neked mert nem tökéletesek a szemeik.

2023. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az meg oke, de en szeretek pl beulni kavezni, etterembe, sorozni. Volt egy nagyon cuki refluxos srac, o kb semmit nem ehetett/ihatott. Telen randiztunk, szal meg csak picknikezni sem tudtunk elmenni. Emiatt kellemetlen volt nekem ha o nem ehetett en meg igen.


"A melegeknek hihetetlen nagy igényeik vannak, pedig a többség csak dugni vagy szopni akar."


Köszönjük a szakértői velemenyt.

2023. ápr. 18. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

"valahogy mindig mentálisan vagy testileg nem egészséges férfiakat vonzzok be"


"Én sem vagyok tökéletes, én túlságosan is tudok kötődni valamihez"

"Járok pszichológushoz"


Az állás jelenleg: 1:1.

Mi itt a baj akkor?

2023. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#7: Azért elég kevesen jutnak el odáig, hogy pszichológus. Nyilván az önmagában nem jelent semmit, ha esetleg teljesen más jellegű problémával jár hozzá, vagy a saját részéről nem teszi bele a munkát.
2023. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes pasi pedig nincsen, főleg amikor keresed, így ne pattinsd le az összeset első blikkre, mert sosem lesz kinek főzni a reggeli kávét!


Bélbetegségem van, de sem egy kiránduláson, sem bármilyen programon nem szoktam nyafogni.

Szédülésem ellenére biztonsággal vezetek autót, mászok hegyre, stb.

Ja, és nem hívogatok senkit kérés nélkül.


Az első válaszolónak igaza van, a második pedig arra mutat rá, hogy valóban szerencsés vagy, valamint arra, hogy a saját betegségéről általában senki sem tehet, max. arról, hogy mennyire tartja kordában a saját baját.

Minek kell ehhöz pszichológus???

2023. ápr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolso mondatodat nem ertem. Sztem pszichologushoz jarni NEM GAZ a mai vilagban, na meg egy pszichologus nem orvos. Nincs meg mindenkinek ugyanaz a fajta onbecsulese, es erhetik olyan szituk, amikhez kell egy szakember segitsege.
2023. ápr. 19. 09:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban iGAZad van, ne haragudj, nem gondoltam át a válaszomat egyben, vagy nagyon korán volt még, s slendrián módon nem olvastam végig elküldés előtt.


Tényleg nem gáz manapság SEM pszichológushoz járni.

Jártam én is évekig, 50 kilométert (= oda vissza 3-4 órát) utaztam hetente.

A messzi nagyvárosba is elutaztam expresszel, sőt, az ottani pszichológusnál fizettem is, aki 2-3 ülés után kategórikusan kijelentette, hogy menthetetlenül bzi vagyok és az is maradok - sok évvel ezután látom már, hogy valójában őszinte volt, de egy kicsit másképpen értékeltem ezt az érettségi vizsgák előtt...


Teljesen igazad van abban, amit írsz, hogy mindenkinek más az igénye nem csak a saját önbecsülésében, hanem bármilyen más szükségletében, legyen az lelki vagy fizikai.


Ennél talán sokkal nagyobb "gáz" az, ha nincs kivel a problémát megbeszélnie az illetőnek, illetve valaMIN (nem valaKIN!!!) a fölös energiát, érzelmeket, stb. levezetni.


Köszi fenti visszajelzést, írj nyugodtan akár ide, akár privátban - szívesen válaszolok!

2023. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!