Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám fejleszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám fejleszteni magamat, hogy ne vonzzak be ilyen személyeket?

Figyelt kérdés

Korábban mindig a tökéletes pasit kerestem,alig akartam kompromisszumot kötni, rájöttem hogy ilyen pasi nem létezik.


Azóta meg valahogy mindig mentálisan vagy testileg nem egészséges férfiakat vonzzok be. Félreértés ne essék, nem lenézni akarom őket, csak van hogy emiatt nem tudunk elmenni programozni, mert az egyik cukros, a másik refluxos, a harmadik elkezd random hívogatni éjszaka, vagy van aki automatikusan eltűnik.


Én sem vagyok tökéletes, én túlságosan is tudok kötődni valamihez, amiről tudom, hogy hosszú távon nem működhet, de próbálom a pozitívumokat keresni az illetőben. Járok pszichológushoz, de ezen nem tudom hogyan lehetne megfelelően dolgozni.



2023. ápr. 18. 08:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Szerintem járj még egy ideig pszichológushoz, aztán tudni fogod rá a választ. Teljes jószándékkal mondom. Ha rendbe teszed magad, tisztában leszel az értékeiddel és azzal is, hogy mikor érdemes búcsút mondani, vagy maradni.

Egy cukrosnak nem intünk pát azért, mert cukros és így tovább, hanem keresünk olyan alternatívát, ami mindkét fél számára jó. Léteznek olyan éttermek, ahol speciális diétába illő menüket is lehet kapni, míg a bárokban van alkohol és cukormentes ital is, nem az a szórakozás, hogy együtt becsípjetek/berúgjatok, hanem hogy együtt legyetek, beszélgessetek, időt töltsetek egymás társaságában.

A nyafogós cukrosnak is csak azért intünk pát, mert képtelen elfogadni és kezelni a betegségét, helyette azon siránkozik. Ezek a levezetések igazak mindenre.

Járd végig az utad, tanulj meg szeretni, elfogadni és viszonzásra találsz.

2023. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11-es hozzászóló utolsó mondata a kulcs!


Én is ezt tudom javasolni, kiegészítve azzal, hogy először mindenkinek magába kell néznie, saját magát megismerni és elfogadni. Utána jöhet minden más, a társ...

2023. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!