Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbok tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbok tulajdonképpen látens melegek, ez az oka, hogy állandóan szidják a melegeket?

Figyelt kérdés
Saját látens vágyaikat akarják így elnyomni. Jól gondolom?

2023. ápr. 2. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
82%
Igen.
2023. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Rosszul gondolod!


Attól még senki sem lesz bzi, hogy a hagyományos erkölcsöket védi és nem tapsikol a társadalom szétzüllesztéséhez.


Mellesleg én még senkit sem hallottam szidni a melegeket, inkább sajnálják őket...


Csak a melegek szeretik úgy beállítani, mintha üldöztetve lennének, holott manapság minden nekik kedvez és még a csapból is LMBTQ-propaganda folyik, de ha megnézel egy sima Messenger-témaválasztékot, ott is a bziknak kedveznek, meg minden mai filmben, youtube-on állandóan szerepelnek.


Ez miért nem elég nektek?!

2023. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha úgy tűnik, mintha bizonyos emberekkel nem is egy bolygón élnénk. Egy csoport így látja, a másik úgy.

És legtöbb tapasztalatból beszél

2023. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ezt csak a melegek hazudják.
2023. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Azért a búzáknak fel kellene már fogniuk, h a "tevékenységük" a normális ember számára visszataszító és ha nem tetszik a reakciójuk akkor tartsák a dolgot a 4 fal között.
2023. ápr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Vagy csak egyszerűen furának tartják, ha egy férfi nőként viselkedik.
2023. ápr. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 -remete- ***** válasza:
69%
Szerintem azok. A homofóbok komplett jellemrajza ide hosszú lenne leírni. Azon szoktam röhögni az emberek a neten jaaaaaj de elfogadóak és de cukik a bubukák de valójában egy bencsik van elveszve bennük. Ha végig hallgatok egy kocsmai beszelgetést és a melegek szóba kerülnek nem sokára lincs hangulat van a kellemes pálinka gőzben. Hogy miért? Ki tudja? Talán mert a vizualis média egy hamis képet rakott ki róluk ami alapján mind egy nyegle afektáló valami. Vagy túl igényes szép fiu lány. Aztán jelenleg fidesz kommunikációjaban mind pedo és különbenis minden meleg és azok szimpatizánsai sorosgyuecsánydollár csicskák
2023. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 -remete- ***** válasza:
100%
2023. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
7%

"Azért a búzáknak fel kellene már fogniuk, h a "tevékenységük" a normális ember számára visszataszító és ha nem tetszik a reakciójuk akkor tartsák a dolgot a 4 fal között."


Egyetértek!

2023. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 -remete- ***** válasza:
74%
A normális embernek? Miért a normális embert mi jellemzi? Magasabb rendü? Azt akarod ezzel írni, hogy nem is ember aki lmbtq+? A heterok kézen fogva járnak a parjukkal a meleg ember miért nem teheti meg? A "normális" emberek ha latnak egy meleg párt kézen fogva simán megverik ne adj isten megisölik őket. Eeeeez normális? Eeeezt ti normalitasnak hívjátok? Na elmentek am tudjatok hova!!!
2023. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!