Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Introvertált, visszafogott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, visszafogott, meleg fiúk ti könnyedén ismerkedtek, érvényesültök? Volna itt valaki ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Én nem teljesen vagyok introvertált srác, de nem is én vagyok a társaság közepe, viszont visszafogott programok (kirándulás, könyvek, sorozatok, videójáték, stb.) könnyedén kielégítenek engem is. :)


Nem csak a külsőség oldaláról közelíteném meg az ismerkedést, persze tény, hogy egy magas geek fiú nagyon vonzó tud lenni - de megmaradnék inkább a szokások és a jó együttlét szintjén, így valami hasonlót "keresnék", akivel lehet közösen programozni, akivel könnyeden megértjük egymást.


Introvertált, visszafogott, de érdeklődő fiúk vannak itt ismerkedési szándékkal?


Leginkább a korosztályomból ismerkednék én 25 éves vagyok (22-32 között szerintem még ideálisan értik egymást az emberek, persze ez változhat/módosulhat :) ) - és Budapesten lakom.



#ismerkedés #társkeresés #meleg párkapcsolatok
2023. márc. 27. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen vagyok, de folyton megtalálnak. Nem tudom hogyan. De 18 éves koromtól mindig van kapcsolatom, van hogy több is. 22/f
2023. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasolnó cipő
2023. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha volna budapesti,introvertált,értelmes aki a korosztályomat is kedveli,azzal szívesen barátkoznék.


54F

2023. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En:)
2023. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos felhívó szöveg, sok sikert neked! Én sajnos messze lakok.
2023. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen félénk vagyok, és bár volt már rá példa, hogy egy akkor megismert személlyel könnyedén elbeszélgettem, de általában nem ez a helyzet. Szerintem akár még unalmasnak is tarthatnak egyes emberek (mármint, akik nem ismernek) - főleg, mert ilyenkor van, hogy leblokkol az agyam, vagy mert egész egyszerűen nem vagyok harsány (egyszer meg is kaptam ezt). Szóval se az érvényesülés se az ismerkedés nem tartozik az erényeim közé (főleg a fent említett visszajelzés miatt)

Amúgy nagyon szimpatikus, és bizonyos szempontokból még lehet pont bele is illenék, azonban sajnos távol lakom.


24/f

2023. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexhavernak jó lenne egy ilyen sráccal ismerkedni de kérdés neki elég lenne-e. Nekem bejönnek az ilyen fiúk.
2023. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkednék:)
2023. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!