Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk ti hogy érvényesült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk ti hogy érvényesültök a minden napjaitokban? Gyakran megkapjátok az utcán vagy esetleg otthon a bántó kifejezéseket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az utcan honnan tudnak, hogy meleg vagy?
2016. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Utcán meg nyilvános helyeken nem ér semmilyen bántás, mivel nincs rám írva hogy a f@$zt szeretem, és a barátommal sem csinálunk hálószóba falai közé való dolgokat. :-)

Otthon is hasonló a helyzet, bár ott néha belefér egy-egy puszi, simi, de szerencsére elfogadó a környezetünk szóval nem szokott probléma lenni. Ha az lenne meg nem csinálnánk. :D

2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első.. Az utcán alatt azt értem hogy vannak olyanok akik kihúzzák a szemöldöküket, esetleg az, öltözködésük miatt
2016. dec. 13. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok és volt, hogy kaptam beszólást, de az igazság az, hogy ma a legnagyobb oltás az ha vkit lemelegeznek. Ergó nem gondolom, hogy azért kaptam, mert látszana, inkább mert szeretnek az emberek ezzel beszólni. Teszem hozzá mindig alja csövesek(nem adtam pénzt), primitívek, stb szóltak be. Tehát a szint már eleve megvolt...
2016. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel relatíve kevés problémám van. A magánéletem rendezett, a páromon és rajtam sem látszik, hogy melegek vagyunk. A munkahelyemen tudják, ott elég elfogadóak ezzel kapcsolatban, szerintem sosem volt egyetlen rossz beszólás (mármint, ami a viccen túl van), vagy összesúgás emiatt. A családom tudja, ők elfogadnak olyannak, amilyen vagyok (idén pl. együtt karácsonyozunk velük). A barátaimat értelemszerűen úgy válogatom meg, hogy ebből ne legyen gond, a távolabbi ismerőseim, akiknek ez a szemét szúrhatná pont nem érdekelnek.
2016. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!