Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy nehéz aktív férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ápolt férfire vágyom magam mellé, én is hasonló vagyok, és igenis szeretném megélni a szexualitásomat, nem fekszem össze akárkivel, meghitten és kedvesen szeretem az együttléteket, ilyenhez "keresnék" aktív partnert, de elég nehéz "feladatnak" tűnik:).


Persze nyilván sok minden meg tud tetszeni a szemnek, de ezekből azt hiszem többé-kevésbé lefaragtam, az ápoltságból és a pozítív kisugárzásból azonban nem szeretnék lejjebb adni.


Összességében azt tapasztalom, hogy sok férfi igénytelen, nem kedves, karótnyelt, és még így is ők hajkurásszák a magas igényüket.


Passzív fiúk, ti hogy és mit tapasztaltok?



2023. márc. 23. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is kötnék ezt aktív vagy passzív szerephez. Szerintem sokan azt sem tudják, hogy mit akarnak. Fent vannak a társkeresőn, de csak nézelődnek, rád írnak vagy te rájuk, aztán ez néha már másnap, néha egy hét után abbamarad. Van aki pedig nem is válaszol. Van aki pedig, ha elmondod, hogy komoly kapcsolatot keresel, akkor erőszakoskodik, hogy ő csak szexet akar és te miért nem, pedig az sokkal jobb, mint egy kapcsolat….Igazából a külsőt tekintve tényleg kell a kémia és valami, ami megfog a másikban. Nekem a 40 feletti testesebb pasik jönnek be, erre most sokan azt mondanák, hogy az “aputest”. Na ez hosszúra sikerült, szóval röviden legyen az meleg vagy hetero ismerkedés mindegyik gáz szerintem, mert kikopott az igény a tartalmas beszélgetésekre és egymás tényleges megismerésére meg a komoly kapcsoltra.
2023. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!