Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy nehéz aktív férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ápolt férfire vágyom magam mellé, én is hasonló vagyok, és igenis szeretném megélni a szexualitásomat, nem fekszem össze akárkivel, meghitten és kedvesen szeretem az együttléteket, ilyenhez "keresnék" aktív partnert, de elég nehéz "feladatnak" tűnik:).


Persze nyilván sok minden meg tud tetszeni a szemnek, de ezekből azt hiszem többé-kevésbé lefaragtam, az ápoltságból és a pozítív kisugárzásból azonban nem szeretnék lejjebb adni.


Összességében azt tapasztalom, hogy sok férfi igénytelen, nem kedves, karótnyelt, és még így is ők hajkurásszák a magas igényüket.


Passzív fiúk, ti hogy és mit tapasztaltok?



2023. márc. 23. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Passzívakról is el lehet mondani ugyanezt.Ápolatlan, tahó stílusú,válogatós,lehúzós a legtöbb.Hiszti,nyávogás a hab a tortán.

Ha pedig kedves voltam passzívhoz,nyegleséggel viszonozta vagy pofátlan lett.

Aktívként én ezt tapasztalom,de emberi minőségből én sem adok le.

2023. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nos igen, a kérdésnek inkább emberi hozzáállás szempontjából van érdekessége és nem szexuális szerep szempontjából. Természetesen a kérdésben foglaltak passzív srácokra is igazak lehetnek, de ilyet még nem tudhattam megtapasztalni... :)
2023. márc. 23. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktivként írok,de szerintem ez mindegy ,mert bármelyik oldalt nézzük mindenhol ez van.a helyzet az ,hogy szavakban mindenki lejjebb ad ,mindenki szeretkezni akar és nem bszni.Mindenki a teljes megismerés híve.Aztán jön a valóság.a második harmadik üzenetváltásnál már erőszakosan a szexről írogat,elérhetetlen álompasikat keres.és kb5.üzenet után eltűnik.miután jól kiverte a farkát.a másik az hogy mindenki azt mondja hogy a külsőségek nagyon dominálnak.szerintem egy minimum elvárásnak kell lenni.olyan nincs hogy a külső nem számít.aki ezt mondja az nem gondolja át mit mondd.az igényesség egyik jele ha van egy reális elvárás.ha nincs az hazugság,és igénytelenség.
2023. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozzuk már be a "nemek ellentétét" a melegek világába, istenem xD


Találkoztam tahóvári paraszt aktívval, és talpig úriemberrel is. Ahogy ha véletlenszerűen kibökök egy aktív pasit, valószínűleg ugyanez igaz rá.

2023. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán az ismerkedés úgy ahogy van ,nem könnyű.De mi könnyű manapság!
2023. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Te az a fajta passzív lehetsz, akiről hasonlóképpen vélekednek az aktívok...
2023. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én 29 aktív vagyok, és én pont, hogy azt tapasztalom, hogy a passzívokkal jóval nehezebb ismerkedni, mert mindegyik (tiszt.kiv.) a kigyúrt, fehérlovas, lószerszámos álomherceget várja, miközben nagyon sok köztük a tök átlagos, sokszor csúnyább egyed is.

Kérnek képet mindenről, aztán ha nem vagy fullos vagy épp kiverte a képekre, akkor eltűnik.

2023. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Oldrockboy ***** válasza:
69%
Én egy fetises rocker passzív vagyok.....S hát partnert találni a fetish miatt lehetetlen
2023. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tapasztaltam. Helyesebben... Alapvetően kétféle célra használom a párkereső oldalakat: egyszerű beszélgetésre, illetve (szigorúan hosszútávú) párkeresésre. Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon korán, már az első néhány üzenetváltásból kiderül, hogy mennyire sportszerű a másik. És nyilván találkoztam sok sportszerűtlen emberrel is ezeken az oldalakon, de én nem állok be az aktív srácokról való általánosítás sorába, igenis nagyon sok jóravaló, korrekt ember van köztük. És igen, tény, hogy vannak köztük, akik kicsit faragatlan modorúak, de ez közel sem ekvivalens azzal, hogy bunkó vagy rossz ember lenne. Ez csak arra bizonyíték, hogy nem kezel hímestojásként - és miért is tenné, ki kérte? Én biztos nem.

Én sem vagyok kedves ember. Adott helyzetben adekvát módon választom meg a magatartásom, és ha a helyzet a határozott, erélyes fellépést kívánja meg, akkor úgy fogok fellépni. Tudom, hogy illúzióromboló lehet, hogy pláne fullpasszívként nem vagyok csendben tűrő nyunyóka, de engem anyám arra nevelt, hogy más nem tud kiállni értem, mint én magam. És harsány vagyok, sokat kiabálok, káromkodom, de még milyen cifrán. Mindazonáltal, mint fentebb említettem, a magatartásomat képes vagyok adekvát módon a helyzethez igazítani, ezért tudok nagyon simulékony modorban, kellemesen humoros módon is beszélni, ahogy kimért, megfontolt módon is. Amit a helyzet megkíván.


Mármost, ismét rám jött az őszinteségi roham: aki hagyja, hogy egy aktív, vagy akárki más a földbe tiporja... Hát az ne csodálkozzon, hogy meg is teszik. És itt nem áldozatot akarok hibáztatni, nyilván. De egy -nem bűncselekmény szintű- konfliktusban az, hogy valaki hagyja magát, az komoly hiba. Most a témánál maradva, erősen kétlem, hogy az aktívak zöme bárkit is bántani akarna. De emberek vagyunk, időnként akaratlanul is megtörténik, és mindkét oldalon. Én is gázoltam bele teljesen akaratlanul más lelkébe annyira, ami már teljesen elfogadhatatlan volt. De itt mindkét fél érdeke az, hogy ezt megbeszéljék. Néma gyereknek anyja se érti a szavát.


Végül szót kell ejtenem a kulturális eltérésekről is. Amit valaki tiszteletlenségként él meg, az könnyen lehet, hogy a másik fél szociokulturális hátterében értelmezve egyáltalán nem az és semmi ilyen szándék nincs benne. Nyilván gyakrabban kerül sor erre akkor, mikor más nemzetiségű a két partner, de két magyar közt is előfordulhat ilyen nagyon könnyen. Ezért még egyszer: kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció.


Röviden, tömören: igen, vannak bunkók bőven, de ebből még nem lehet általánosítani mindenkire.


22/p

2023. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
.....hát ezt jól leírtad!!!!respect
2023. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!