Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted országrészenként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted országrészenként eltér a férfiak testfelépítése, és intime? Szerintem van különbség munkámból adódóan vontam le ezt a következtetést.

Figyelt kérdés
férfi, meztelen

2023. márc. 20. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem, ez életmódtól függ. Én például vízilabdázom, sportos testfelépítésű vagyok és nyaktól lefelé mindenütt szőrtelenítek. Győr-Moson-Sopron megye (csak azért sem vármegye!) De itt is vannak különböző testfelépítésű és intimű fiúk, férfiak. Nyilván a genetikai is közbejátszik.

18/f

2023. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkád? Amúgy igen. Nem minden országban de azért pl a németek, ázsiak, arabok, stb. Az olaszok..
2023. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Magyarország túl kicsi ahhoz hogy számottevő különbség legyen az átlagok között országrészenként.
2023. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem számít az, hogy melyik területen vagy

Az elsőhöz hasonlóan bár nem vízilabdázom de úszom és kondizom tehát ki van dolgozva a testem és szőrtelenítek.

Van olyan ismerősöm aki abszolút nem sportol és nem szőrtelenít de nádszálvékony és van olyan ismerősöm aki szintén nem sportol de elég túlsúlyos

Mi mind egy városban születtünk és itt élünk

2023. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre amióta társkeresőket használok, hogy több helyesebb, nekem tetsző pasit látok nyugaton és északon (győr és nyíregyháza környéke pl). Itt BP közelében ahol én vagyok sok a pasi, lehet válogatni, de nagy részük nem az esetem. Kelet (debrecen környéke) felhozazalban nálam szintén olyan mint BP, de Szeged környékén szintén nem egy jobb pasit láttam.
2023. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én még ilyet nem tapasztaltam pedig látok elég sok intim testrészt.
2023. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!