Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a különbség (ha van) a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség (ha van) a Romeo és a Grindr között?

Figyelt kérdés
Mondjuk a felhasználók számát és érdeklődését tekintve. Ki melyiket szereti jobban és miért?

2023. febr. 16. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőn ugyan azok a kamus,beképzelt álmodozó felhasználók vannak.

Legtöbbje tali előtt lelép.

Mindkettőnek húspiac feelingje van,és csak a tökéletest keresik..


Tisztelet a kivételnek.

2023. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Oldrockboy ***** válasza:
84%

S akkor hol érdemes ismerkedni?

Főleg ha passzív fetisiszta vagy?😔

2023. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan azon az oldalakon,mert mint írtam vannak azért kivételek sokan.

De nem kell meglepődni ha nem megy el a talira,vagy törli magát előtte,vagy kapsz egy-két beszólást esetleg oknéküli letiltást..

Kell idegrendszer hozzá az biztos.


4x beszéltem meg talit az egyik sráccal,nem volt kamu képe és tök jófej volt. Beszélgettünk közösségi oldalakon is meg minden. Kétszer lemondta merthogy meg van fázva beteg. Mondom oké. Majd utána hetekig nem írt. Utána ismét írt de akkor meg a nagyikával lett valami és azért nem lett tali. Szintén eltűnt nem ír. Ez pesten volt és a szomszédvárosban lakik.

Nyilván beteg meg lett baja az egyik rokonának,de akkor hogy hogy teljesen online az oldalakon? A találkozásokat meg ő erőltette.

A legutolsónak ismét beteg lett.


Na ilyen hangemberből sok van.

2023. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem... A nevük... És nagyjából ennyi xD


22/p

2023. febr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyik xar, másik fosch.

Igen,a hangemberek,kamusok,lehúzósok táptalaja.Ahogy a GYK is- sajnos.

2023. febr. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindkét oldalon ugyan annyi panaszkodó hisztis ember van mint itt, akik nem látják be hogy saját maguk a probléma forrása xd
2023. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
#6: Na és vajon mi a probléma velük xd-s kisfiú?
2023. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es, az egész gondolkodásuk és mentális állapotuk.
2023. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%

Enyhén más demográfiai csoportok használják. Romeo-n több az idősebb és a vidéki, Grindr-en meg több a külföldi. Én személy szerint jobban preferálom a Romeo-t, mert egy csomó olyan funkciót ingyen kapsz, amiért Grindr-en fizetni kéne. Mondjuk onnan kevesebb kalandom lett. Most csak úgy kíváncsiságból kigyűjtöttem hogy honnan hány embert szedtem össze.


30% Élőben


25% Tinderről


20% Grindrről


14% Romeoról


10% Instagramról


1% Egyéb helyről


Az hogy neked melyik a leghatékonyabb, nyilván függ a lehetőségeidtől és az adottságaidtól.

2023. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó a választ, na erre lettem volna kíváncsi, ilyen infókra! Hogy a Grindr-en több a külföldi és sok funkcióért fizetni kell.
2023. febr. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!