Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik/igaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik/igaz, hogy egy meleg fiú lehet "heterós", de a melegek többsége nem ilyen? Tehát tényleg van különbség átlagban heteró és meleg fiúk között?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi lehet az oka? Viselkedés, megjelenés, kisugárzás, öltözködés, személyiség jegyek?

A heteró fiúk miért mások sok tekintetében, mint a melegek?



2022. dec. 4. 13:41
 1/4 steven95 ***** válasza:
98%
A melegek férfiassága nem a ferfi női kettősségen/ellentéten nyugszik. Kevésbé kell folyton a nőktől való különbözőségüket fitoktatni, nem ilyednek meg a "férfiatlan dolhoktól". A férfiasság megélése nem megy a potenciális párja "kárára". stb. Persze szép a férfi női kettősség pozitív oldala is. Az a full hetero lehet olyan mint egy meleg pasi akit nem izgatna ha melegnek néznék, akinek nincsenek ilyen téren komplexusai.
2022. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
A melegek max férfias nők lehetnek
2022. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Bár én biszex vagyok (azon belül sokkal inkább a saját nememhez vonzódva), de senki nem mondta meg rólam, amíg el nem mondtam. (Homo személyek sem.)

A legtöbb barátom és haverom először azt hitte, hogy hülyéskedek.

Ellenben van olyan haverom, aki heteró, mégis, az emberek többsége homo-, vagy minimum biszexuálisnak gondolja a mozgása, beszéde, kisugárzása alapján.

A legtöbb homo és biszexuális srácról csak nagyon kevés ember tudná megmondani 100%-os biztossággal, hogy nem heteró. A döntő többség legjobb esetben is csak sejtheti, de inkább nem is feltételezi.

2022. dec. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hetero férfiak sokszor alapból be vannak skatujázva abba hogy mit szerethetnek és mit nem.

Gondolhatsz itt italoktól kezdve, zenén át sorozatokig mindenre.


A másik pedig hogy azok akik sztereotipikus melegek azok láthatóbbak.

Most belegondolok abba hogy rólam elég nehéz megmondani, és senkinek se úgy mutatkozok be hogy hello XY vagyok és meleg

2022. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!