Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, passzív srácok: ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, passzív srácok: ti szoktatok nyögni szex közben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha annyira élvezem, amit az aktív fél csinál a hátsómmal, akkor nem tudok csöndben maradni. :D
2023. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Én szinte üvöltök.
2023. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
aktív is :D
2023. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert mit gondoltál? Síri csöndben szexelnek a passzívok?
2023. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem tudtam, ezért kérdeztem. :) és ez amúgy magától jön vagy direkt?
2023. márc. 9. 11:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Magától. ha nem jön ne teddd
2023. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én aktív vagyok, elélvezéskor én szoktam és nekem csak jön :D
2023. márc. 9. 14:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak az hallatszik ahogyan hevesebben veszem a levegőt. Nekem nem jön a nyögés, nem is erőltetem, mármint magamon. Ha más nyög magától, az tud izgató lenni. Inkább elélvezéskor kapkodok levegő után hangosabban, de akkor egy 2 percig és utána teljesen használhatatlan vagyok :D
2023. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az aktív jól csinálja akkor igen, mert élvezem.
2023. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az aktív kellő intenzitással és gyorsan csinálja, plusz a szerszáma is elég hosszú és vastag, akkor passzívként nagyjából el sem tudod kerülni szerintem, hogy ne nyögj fel az élvezettől hangosan, amikor éppen betolja neked tövig. Az tény, fordítva én is azt figyeltem meg, hogy az aktívok inkább csak élvezéskor szoktak nyögni, addig szinte csendben teszik a dolgukat. Mi, passzívok szerintem lényegesen hangosabbak vagyunk szex közben, meg mi nemcsak konkrétan az élvezéskor nyögünk, hanem végig, amikor a másik farka éppen jó érzést okoz belül. :)
2023. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!