Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, Volt már veletek olyan, hogy randiztatok egy sráccal, akár szex is volt, de vagy ti vagy a másik fél nem állt készen a kapcsolatra, de azért megmaradtatok barátnak?

Figyelt kérdés
Az ilyesmi mennyire gyakori? Csak közösségi médián beszéltek, vagy néha össze is jártok?

2023. febr. 20. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aktív férfiként volt ilyen srác, akivel többször is találkoztam.Szex nem volt,de minden alkalommal több órát voltunk együtt.

Aztán ő mondta,kulturáltan, hogy nem áll készen egy kapcsolatra.

Udvarias,szimpatikus srác volt és én tiszteletben tartottam a döntését. Még pár alkalommal írogattunk,de ez is abbamaradt.

Pedig egy "csak" barátnak is nagyon tudnék örülni :)


F/Bpest

2023. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Utána nem taliztatok barátként sem? Vagy nem is kerested a barátságát?


Én hétvégén taliztam egy sráccal, akivel le is feküdtem 3x, meg volt három másik "sima" randi, plusz rengeteg beszélgetés. Igazából meg is lepődtem, hogy ezek után hajlandó volt talizni velem. Így elsőre nem is erőltettem témákat, ami a köztünk lévő viszonyt firtatta volna. De jót vacsiztunk, kibeszéltük a munkánkat meg az irritáló embereket, és úgy tűnt, hogy a kezdeti feszültség ellenére megtört a jég és egy kellemes sétával zártuk az estét. Mondtam is ha van kedve, egyszer elmehetünk bulizni is. Mondja, jó rendben legyen. Próbálom fenntartani vele a beszélgetést, de persze nem zárkózom el mástól sem. :)

2023. márc. 6. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De igen, kerestem,de nem válaszolt az emailre.Telefonja pedig megváltozott.


Ilyen vacsi,beszélgetés stb volt az a négy találkozás is.

Három éve volt egyébként. Azóta nem volt sikeres ismerkedés, sajnos akamusok miatt.

#1

2023. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok egyébként? Emaileben kommunikáltatok? Mi követjük egymást instán meg facebookon is. És a srác mint kiderült nézegeti a Tinderem is. xd
2023. márc. 6. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő 26 volt, én 52.

Emailben és telefonon kommunikáltunk. Hiányoztam neki többször is írta,de aztán elmaradt.

Remélem, lett valakije, mert megérdemli a boldogságot.

2023. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos neki is megváltozott az élete, esetleg összejött valakivel. Szerintem keress rá Facebookon és mondd meg neki, hogy élvezted a vele töltött időt, és te nyitott lennél vele felvenni a kapcsolatot. Te érzed amúgy, hogy mennyire tudod csak barátként kezelni. De persze ez sokkal egyszerűbb, ha nem volt köztetek aktus. Köztünk volt, és így nyilván nehezebb "csak" haverként kezelni a másikat. Plusz köztünk országhatár is van. Én meg csak akkor tudok vele talizni, ha Pesten vagyok mondjuk 1-2 havonta.
2023. márc. 6. 11:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Uhh akkor nagyobb a korkülönbség. Mármint ne vedd rossz néven. A mi esetünkben ő 26 volt, én meg 28. Szal a kis korkülönbség miatt is könnyebben találunk közös témákat.
2023. márc. 6. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, de ő kifejezetten időseket kedvelt, az első barátja is 50volt, előttem.

És minden alkalommal 110-12 órát voltunk együtt és végigbeszélgettük mindenről.

2023. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát, sok minden változhatott nála. Lehet tényleg kapcsolati szándékkal közelített, de barátkozni inkább korabeliekkel szeretne. Bár nem ismerem az illetőt, így csak találgathatok. De én a helyedben megpróbálnám megkeresni, lehet attól te is megkönnyebbülsz. :)
2023. márc. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!