Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, ti mennyire könnyen találtok manapság pár hosszú távra?

Figyelt kérdés

Szóval most nem csak a szexkapcsolatok érdekelnek, hanem kifejezetten a hosszú távú (monogám) kapcsolatok.


Kort is írjatok légyszi



2023. febr. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Konnyen semennyire
2023. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semelyik oldalnál /passzív,vagy aktív/ nem díjazott ez a két szó : monogám, hosszú távú kapcsolat...

Majd tapasztalhatod,ha ismerkedsz. Két év már ritkaság,hogy kibírják közösen...

2023. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én ismerek ilyen passzivot, bar ott a parja 15 evvel idosebb volt.
2023. febr. 15. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem nehéz, hiába állítja be pár ember úgy mintha valami lehetetlen dolog lenne xd
2023. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4) és miota vagytok egyutt?
2023. febr. 15. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen. Lassan 4 éve élünk együtt.
2023. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aktiv/psaszziv egyarátn nehéz..
2023. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minnél magasabban vannak az igények annál nehezebb.
2023. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegeden élek, tehát még csak nem is kis helyen, de tragikusan nehéznek érzem. De én nem szoktam össze-vissza hazudozni, ebben én is vaskosan hibás vagyok. Nagyon elhanyagoltam magam, a gyógyszereim miatt felszedtem némi felesleget, sokszor idézem: "úgy nézel ki, mint aki most szökött a zárt osztályról", és igazuk van, erősen dohányzom és még sorolhatnám. Az meg a másik, hogy még ha a külsőleges elvárásaim nem is nagyok, az intellektuálisan magas mércét állítok. Sokáig indokolatlanul magas mércét állítottam, de ezt lejjebb adtam. Még mindig magas a mérce, és hülyékkel nem nagyon állok le, de azért az alapműveltséget és az alapvető kritikus gondolkodást még elvárom attól, akivel ismerkedem. És nem, nem íratok senkivel, csak ne kelljen hallgatnom a "Mikor lesz szükségem az xy-ra?!" mondatot. Emberek vagyunk, és az embert az értelme emelte ki az állatvilágból. Akkor éljünk az értelmünk adta lehetőségekkel.


22/p

2023. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!