Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted egyedül fogod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egyedül fogod leélni az életed? A kérdésem csak a melegekhez szól, biszexek kérem ne szavazzanak.

Figyelt kérdés

Egyre inkább kezdem azt érezni 30 évesen, hogy egyedül fogom leélni az életemet, mint a melegek többsége. Miért van az, hogy a melegek képtelenek hosszútávú kapcsolatra? Ne gyertek itt a ne általánosíts szöveggel, nem Nyugaton vagyunk. Az LMBTQ filmekben, sorozatokban mindig minden happy, de ez csak Nyugaton van, bár ott is sokkal árnyaltabb a dolog. Érdekes módon tele van az összes társkereső 50 feletti szingli meleggel, vagyis egyik sem találta meg a párját. Ugyanez vár a fiatalabb generációra is... Konkrétan 1 kezemen megtudnám számolni hány olyan meleg ismerősöm van, akik már legalább 10 éve együtt vannak.

Biszexek terén más a helyzet, a biszexek nagy része úgy is nő mellett köt ki a fenti okok miatt.

Kezdem teljesen elveszíteni a reményt. Más is van ezzel így?


2023. febr. 28. 09:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

A 20-as leírta érthetően és szimpatikusan a lényeget egy bizonyos kérdésben.

Érdemes ezen sokunknak elgondolkodni,mert vagy a magány,vagy a múlt nem felhánytorgatása...

Egyébként nincs ember,akinek ne lehetne valamit ráolvasni..De minek?

Ha jön olyan,mint a 20 -as akkor boldognak kell lenni ,közösen és más nem számít.

2023. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%
A parommal szeretkezek masokkal szexelek? Most ez komoly? Ide jutottunk? Ugye nem azt akarod legitimalni orszag es vilag elott, hogy ez a termeszetes? En magam homoszexualis vagyok, lehet, hogy prud, lehet, hogy konzervativ, hivja mindenki aminek akarja, de nalam a parkapcsolat az akkor is ket ember erzelmi szovetsege, fuggetlenul a nemek azonossagatol vagy kulonbozosegetol. Nyisd ki a sajat kapcsolatod es engedj be a haloszobad ajtajan meg nyolc embert, ha neked ugy tetszik, de ezt akkor sem kellene propagalni, mert utana csodalkozunk a kritikan ami a meleg emberek javat eri, hogy “lyuk - lyuk” meg “meg a gurulo dinnyet is” stb. Ezek utan mondjam azt, hogy ez igaz? Mar majdnem ugy allitod be, hogy aki monogam kapcsolatot keres es nem talal az azert van mert tul foldhozragadt es a megoldas kulcsa az alkalmizasban van. Hat en kerek elnezest a forum tobbi olvasojatol aki ezt latja. Milyen parkapcsolat lehet az, ahol a tagok egyike, vagy eppen mindegyike igy all a monogamia kerdeskorehez? Szerinted ki tudna benned megbizni, persze egy satu hulye emberen kivul? Te jo isten. Most gondolom erre majd jon valami elmes valasz, meg kulonben azon sem lepodnek meg, ha meg engem szedne itt szet mindenki, de azert eleg gaz, meg az is, hogy ezt a 21-es valaszolo meg tamogatja is. Miiiiii a pocs. Vicc. Egy hetero kapcsolatban, miota vilag a vilag, aki felrelepett szinte megkovette erte a teljes tarsadalom, egy szegyenfoltnak szamitott az emberiseg tortenelmeben. Csak azert mert melegek vagyunk ugye nem gondoljuk, hogy nekunk meg a felrelepes is alanyi jogon jar, mert melegek vagyunk?! Annyira hajtjuk tenyleg ezt az egyenjogusag kerdest, de amikor kicsit is hasonloan kene viselkednunk, mint egy hetero, akkor elhajlunk mert nekunk szabad? A monogamia fokmeroje a felrelepesek szama? Ennyit a melegek orokbefogadasi igenyerol… Na jo ejt.
2023. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

#22

Úgy állítod be, mint ha ez egy meleg dolog lenne. Heteróknál is van nyitott kapcsolat, swingerezés. Vagy csak egyszerűen megcsalják egymást, szeretőt tartanak.


"nalam a parkapcsolat az akkor is ket ember erzelmi szovetsege"


Pont ezt írtam én is. Az érzelem és a testiség szétválasztható, sőt hosszútávon ez az egyetlen járható út. Persze vannak kivételek, akik évtizedeken keresztül bírják a monogámiát, de jóval kevesebben, mint akik itt ezt hiszik magukról.

2023. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Majd mindenki szépen eldönti magának, hogy monogám vagy nyitott kapcsolatban szeretne-e élni. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. De az, hogy azért nem találod a boldogságot, mert nem dugsz a párod mellett még 20 másikkal, az demagóg f*szság. Ahogyan az is, hogy csak is monogám párkapcsolatban létezhetsz és lehetsz boldog. Mindenki fejezze be az önámítást, és éljen úgy, ahogy az neki jó. Van akinek ez válik be, van akinek meg a másik. Nincs egy igazság. Az igényekből meg nem szabad visszavenni. Ha ismered önmagad, akkor okkal vannak azok az igényeid, amik.
2023. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
33%
Kedves utolso. A problema nem azzal van, hogy valaki kalandot keres es elzarkozik a komoly kapcsolatok lehetosege elol, sokkal inkabb azzal, hogy onceluan es egyben indokolatlan mondon allitja a kettot szembe egymassal. Az oldal tele van identitaskrizisben szenvedo fiatalokkal, illetve minden harmadik kerdes azzal kapcsolatos, hogy miert maganyos minden meleg, miert csapongoak a melegek, miert nem lehet a meleg tarsamnak elhinni azt sem amit kerdez stb. es ezek nem veletlen dolgok. Mindenki elfogadja es megerti, ha valaki kalandot keres csupan, de a kalandkereses hianyaval magyarazni azt, hogy valakinek nincsen parkapcsolata, egyszeruen rohej. Meg ez a duma is, hogy “lehet lejjebb kene adni az igenyeket” vagy mi. Ez egy eleg rossz irany. Pont az ilyen bolcseszekkel van tele minden nemibeteg gondozo:D
2023. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%

#25

Minden személyeskedés nélkül komolyan érdekelne, hogy az elvek, amikben hiszel, boldoggá tettek-e? Évtizedek óta tartó, kiegyensúlyozott párkapcsolatod van?


Esetleg egy tizenéves fiatal vagy, aki azt hiszi, hogy mindent tud az életről, aki az álmait vetíti ki a valóságra és csodálkozik, hogy nem jönnek össze a dolgok?

2023. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
90%

"Az igényekből meg nem szabad visszavenni. Ha ismered önmagad, akkor okkal vannak azok az igényeid, amik."


A legtöbb ember sem a realitással, sem önmagával nincsen tisztában. Irracionális vágyak, homokba dugott fejek, aztán meg a sírás, hogy hülye a világ, csak én vagyok helikopter...

Így is lehet, aztán az igényeikkel együtt magányosan fognak megöregedni.

2023. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#27: Tehát akkor igazam volt a korábbi válaszomban, hogy egy boldog párkapcsolathoz az önismeret vezet el.
2023. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

22-es: maximálisan egyetértek. Mondom ezt úgy, mint élő példa, mivel a férjemmel 11 éve élünk monogám kapcsolatban.


33f m

2023. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%
29-es: ezt orom volt olvasni:) jo latni, hogy igen, leteznek komoly kapcsolatok, illetve komoly kapcsolatot keresok, minden mas meg csak kifogas! Sok boldogsagot nektek!!
2023. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!