Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik ,srácok ti szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik ,srácok ti szoktatok itt úgy ismerkedni ,hogy csak beszélgetésre ....?akár hosszabb ideig is írtok egymásnak.

Figyelt kérdés
Van ilyen,milyen gyakori?

2023. febr. 26. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, és 1-2 alkalommal nekem is összejött, aztán áttértünk más felületre, és ott folytattuk. Szeretem az ilyen beszélgetéseket, de sajnos mostanában nem volt hasonló. A romeon ilyesmire kb nulla az esély.
2023. febr. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Elmondhatom,hogy volt egyetlen egy srác innen,még 2020-ban.

Ráírtam egy válasza alapján,ebből egy szép és tartalmas emailezés lett.Kb egy hónap után találkoztunk is,elsőre,kép nélkul.Ugyan csak beszélgetés,barátkozás volt a cél,de ezen az első nyári találkozáson közel 11 órát voltunk egyutt.Séta a természetben,meghívtam enni,a kora estében további beszélgetés.Sok öleléssel fűszerezve.

Aztán követte még három élő találkozás,mind hosszú volt és igazi,baráti beszélgetéssel, sétával,közös kajálással telt el.

Korrekt és egyenes volt a srác,mert elmondta,hogy ő komoly kapcsolatot nem szeretne senkivel,így elköszöntunk egymástól.

Párszor még írogattunk,mai napig karácsonyra zenés képeslapot kuldök neki.

Elmúlt öt évem legszebb emléke,ezt nyugodt szívvel elmondhatom !


Mással max pár privi-csere volt,de ennyi.Viszont rossz,sértő,vagy megalázó módon senki nem írt rám,illetve nem válaszolt negatívan.

Ezért köszönet Mindenkinek!


54F

2023. febr. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni én is szeretek, mindenféléről... Ha úgy adódik, egy sör mellett is... Korom miatt "mást" nem nagyon várok el, de hátha... Viszont, ha a "hátha" elmarad, nem vagyok csalódott!
2023. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már néhány ember itt, akivel egész jól el lehetett beszelgetni. Nem sok, de akad.

Legtöbbször más platformra áttértünk.

Persze nem mindenki komoly beszélgetés miatt van itt, nekem is van, hogy épp nem azt keresem.

Az 'egyszer csak eltűnt' nálam is megtörtént már többször, de nem is várom el senkitől, hogy innen életem végéig tartó barátom legyen.

2023. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem is kell / lehet elvárni, de annyit, hogy legalább elköszönjön, mindenkitől elvárható / lenne!

Nem gondolod?

2023. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én csak így ismerkedtem, így találtam meg párom is. 35f
2023. febr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!