Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyar melegek, biszexek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar melegek, biszexek, szokott valaki Omeglézni, ott beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

A sima magyar nyelvű részen 1-1 meleggel vagy biszex fiúval találkoztam úgy, hogy hónapok óta ismerem az oldalt. De próbáltam kimondottan kulcsszóval keresni, pl. meleg, LMBTQ, LMBT, de semmi és senki. A gay kulcsszót sokan használják, ugye angolul beszélők, de én angolul annyira nem tudok jól. Gondoltam, hogy van-e magyar közösség ott, de eddig nem találtam. Ti mit gondoltok? Ismeritek?


Aki nem ismeri, az Omegle egy anonim chat oldal, egyrészt kamerán keresztül lehet beszélgetni, de van sima chat része is videó nélkül. Különböző nyelveket ki lehet választani, és akkor olyan nyelvet beszélő emberekkel fog az oldal összerakni. Illetve kulcsszavakat is ki lehet választani, és akkor az alapján keres az oldal embereket.



2022. ápr. 16. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tőled hallottam először erről az oldalról, pedig kerestem hasonlóakat én is.
2022. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Régebben használtam szórakozásból, melegségtől teljesen függetlenül. Melegség miatt eszembe sincs használni, sokkal hamarabb találok máshol bárkit.
2022. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem lett túl népszerű az ötlete, úgy látom. 😅 De örülök azért, hogy az 1. válaszolónak tudtam segíteni. Én sem feltétlen egyből szexpartner/randipartner keresésre gondoltam a használatát melegként, hanem csak simán barátkozni, beszélgetni, ismerkedni, akár képpel és hanggal, kötetlenül.
2022. ápr. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!