Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik ,srácok ti szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik ,srácok ti szoktatok itt úgy ismerkedni ,hogy csak beszélgetésre ....?akár hosszabb ideig is írtok egymásnak.

Figyelt kérdés
Van ilyen,milyen gyakori?

2023. febr. 26. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen igen.

Illetve szex is jött össze innen.

2023. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Innen barátkoznom is sikerült, mai napig tart. Valamelyik nap kezdtem el beszélgetni valakivel, de valamilyen oknál fogva nem ír vissza, majd egyszer. :’D
2023. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha valami érdekeset, egyedit látok a másikban, akkor igen. De mivel a legtöbb ember átlagos, szürke és unalmas, csak ritkán fordul elő.
2023. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as válasz teljesen szimpi.
2023. febr. 26. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Ritkán össze is jön, hogy valakivel jól el lehet beszélgetni :) (Másra egyébként nem is vagyok jelenleg nyitott, csak baráti beszélgetésre.)
2023. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

#4

És látod egyből lepontozott pár átlagos, szürke és unalmas ember... :)

2023. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig én nyomtam vagy 28 zöldet😉
2023. febr. 26. 21:40
 8/16 steven95 ***** válasza:
100%
Van mikor írnék, de vagy kiderül, hogy kilyukadunk az "izgi" dolgoknál vagy -annak ellenére, hogy ő kezdeményezte - már első alkalommal nem ír vissza - nem tudom mire számítanak ilyenkor, amit nem teljesítettem be a válaszommal...
2023. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni én is beszélgetnék valakivel.

Volt már, hogy volt beszélgetés de egyszer csak eltűnt.

2023. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En csak tanacsot adok, kapok ezen az oldalon. Valahogy nekem tul anonim ez az oldal ahhoz, hogy itt ismerkedjek. Na meg nagyon lelombozo lenne, ha amugy jol elbeszelgetunk itt, de mondjuk atvaltunk Instára vagy Messengerre, es az adott illeto nem jon be a kepe alapjan.


Szerintem erre megvannak a megfelelo feluletek. Itt eleg, ha a hasonlo tapasztalatokat meg tudjuk egymassal osztani. Plusz neha kinos lehet, ha kiderul, hogy ismered az illetot. Kicsi ra az esely de a melegvilagban barmi lehet xD


En pedig alatalaban olyan kerdeseket irok ki, amik az en melyebb erzelmeimet hivatottak kifejezni. Es nem lenne szerencses, ha a valaszadorol kiderulne, hogy ismerem.

2023. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!