Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mit szóltok ahhoz, hogy már ezen az oldalon is lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Megváltozott a szabály? Ha így van, én annyira nem örülök, mert csak erről fog szólni a rovat. (nem mintha eddig nem erről szólt volna) Vagy más kategórián belül van rá lehetőség?
2020. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, megváltozott. Az ismerkedés fülön belül a társkeresés rovatba lehet írni az ilyen kérdéseket
2020. máj. 12. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni

Totál fura nekem ez az új oldal

2020. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A gyakorikérdések konkrétan elk*rvult. Eddig sem volt az igazi, de most egy rakás sz*r.
2020. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem ebben a kategóriában kamuzzák azt, hogy találkozni és szexelni akarnak.
2020. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az ismerkedés fül?
2020. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én mondjuk örülök neki. Odanézek, ki mit keres... biszexualitással +50% esély. :D
2020. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon gáz. Kezd olyan lenni a gyakori mint egy skizofrén kisgyerek aki nem tudja eldönteni, hogy ki valójában. Kérdés/válasz oldal, társkereső, fórum, közvélemény kutató stb. Mindenből egy pici, de a funkciók meg teljesen hiányoznak. Ha társkereső akkor miért nincs képes profilra lehetőség, miért nincs norális üzenetküldés, miért nincs chat? Ha kérdezz-felelek akkor miért van tele offal? Miért nem követik a funkciók? Ha főrum akkor miért nem lehet azonosítani a válaszolókat hisz már a százalék alapján sem lehet megmondani ki mit írt korábban a témához.

Szerintem aki társat akar keresni az menjen normális társkeresőre. Eddig is ezt kellett volna. Ez nem oldja meg a kamukérdések problémáját sem.

2020. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
9/ Igazad van teljesen. Csak az a probléma, hogy ezt a rovatot szennyezték ezek a kérdések, most meg a szenny ott fog összegyűlni. Persze ne várjuk az oldaltól, hogy a kamusokat szűrje, mert arra senki és semmi nem képes, de legalább kevesebb lesz valamennyivel itt. Aki meg itt keres társat vagy szexpartnert, az meg is érdemli.
2020. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!