Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Debrecenben van olyan hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben van olyan hely ahová a melegek összejárnak, ismerkednek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
összejárnak melegedni? :D
2019. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Zeusz elvileg.

Én is debreceni vagyok, de még soha nem voltam ilyen melegbulin.

Ha lenne egy ilyen kisebb klub, ahol nem az az este lényege, hogy seggrészegre isszuk magunkat, hanem csak eljárunk, beszélgetünk, oda szívesen mennék.

A Zeuszban elvileg kapsz egy gumit, mielőtt belépnél...tehát az nem legjobb hely ahhoz, hogy ismerkedj, az a légyottok helye.

2019. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben a városban semmi sem :/
2019. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért még mindig jobb, ha a halál f a szán laksz kinn vidéken. Én is egy nagyon kis községből származom, csak az élet megajándékozott azzal, hogy felköltözhettem Debrecenbe.

Inkább a társkeresőkre hagyatkozz. Én is azt teszem. Vadászni kell rájuk, de akadnak közöttük intellektuálisak, akik nem csak a farkuk után mennek.

2019. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

*Még mindig jobb, mintha a halál f a szán laknál kinn vidéken.

Ezt akartam írni.

2019. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!