Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexelnetek egy hiv pozitivval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnetek egy hiv pozitivval, ha gyogyszert szed es gumival csinaljatok?

Figyelt kérdés
En ezektol a dolgoktol rettegek, en meg igy se mernem bevallalni, kivancsi vagyok hanyan vagyunk igy
2023. jan. 28. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan gyógyszer, amitől nem lesz fertőző?"

Van.

Igaz, ez viszonylag új dolog, és szerencsére komoly kutatások vannak ilyen téren. Harmincas pasi vagyok, de amikor iskolába jártam, úgy tanultuk, hogy ilyen nem létezik, szinten lehet tartani ideig-óráig, de az ember fertőző marad, és ugyan soká, de mindenképp le fogja gyűrni a vírus.

Most már létezik olyan gyógyszer, aminek a rendszeres szedése mellett nem lesz kimutatható vírus a vérben.

Viszont az emberek nem feltétlenül mondanak igazat...

2023. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelnék, bár sajnálom őket.
2023. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 "Gondolj bele, hibázol senki nem látja és tanulsz belőle, más meg hirdetőplakátként hordja a nyakában, és azt hiszed jobb ember vagy azzal, hogy elkerülöd az "ilyet"."

Ennek azzal a részével teljesen egyetértek, hogy ez még semmit nem mond el egy emberről. Még akár orvosi beavatkozás során is elkaphatta. Az is igaz, hogy valaki meg végigd*gja a fél környéket, csak épp szerencséje van, és semmit nem kap el. Ez az élet egyik rohadt nagy igazságtalansága.


Viszont életből, és egészségből nekem is csak egy van. Hiába igazságtalan az élet, sem egy ígérettől, sem egy pár mikron vastag hártyától nem akarnám függővé tenni a további életemet.

2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kiről van szó. Ha csak egy alkalmi szexpartner lenne, akkor nem. Ha életem szerelme és együtt terveznénk a jövőnket, akkor igen, gumi nélkül is.
2023. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!