Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexelnetek egy hiv pozitivval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnetek egy hiv pozitivval, ha gyogyszert szed es gumival csinaljatok?

Figyelt kérdés
En ezektol a dolgoktol rettegek, en meg igy se mernem bevallalni, kivancsi vagyok hanyan vagyunk igy
2023. jan. 28. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Biztos nem
Talan ha nagyon jo pali
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Gumival igen
2023. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyógyszert szed és gumival, akkor igen. Ha kapcsoltatban lennénk hosszú ideig, akkor lehet gumi nélkül is ha a partner gyógyszert szed.
2023. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem, jobb elkerülni a kockázatokat. A gumi ki tud szakadni időnként és nem óhajtanám magam kockázatnak kitenni. A gyógyszer nem szüntetni meg a betegséget, nem öli meg magát a vírust, csak szinten tartja az immunrendszert.
2023. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sry de mi ez a gyógyszer dolog? Van olyan gyógyszer, amitől nem lesz fertőző?
2023. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha együtt vagyunk jó ideje. Egy kapcsolatot nem tudnék elképzelni szex nélkül. De csakis az egészséget előtérbe helyezve. Ésszel
2023. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Szexeljen a halál egy ilyen igénytelen barommal.
2023. jan. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
#4 nincs ilyen gyógyszer, tüneti kezelésre van csak, illetve próbálják a készítmények lassítani az immunrendszer összeomlását. Pont annyira fertőző mint az influenzás aki lázcsillapítót vett be.
2023. jan. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 steven95 ***** válasza:
94%

Olyan a gyógyszer, hogy naponta kell pontos időben szedni, és kvázi 0-ra leviszi a vírusszámot, ami így nem fertőz.

Mivel a HIV közvetítő közege a vér, sperma, - férfiak között (+anyatej, hüvelyváladék), ezért az óvszer védelmet ad.

Hát a HIV pozitívra az vessen keresztet aki minden alkalommal védekezett, még orálnál is. Meg az vessen keresztet akit nem vert át a partnere miután elhagyták a nagy bizalomban a gumit vagy nem erőszakolták meg.

Persze, benne van a bélyegzés, hogy aki HIV pozitív az csak biztos igénytelen orgiákra járhat, és a fél várossal..., pedig a valóság az, hogy egyetlen személyi hiba/önibáján kívül kapott egy bélyeget a homlokára, amellett hogy sok más 1000 ember akivel simán elmennél egy körre nagyobb promiszkuitási hátérrel csak szerencséje volt... Gondolj bele, hibázol senki nem látja és tanulsz belőle, más meg hirdetőplakátként hordja a nyakában, és azt hiszed jobb ember vagy azzal, hogy elkerülöd az "ilyet".

2023. jan. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellene erre oktatas mert en se tudtam hogy van ez. Olvasgattam ma tudom hogy van. Amugy 3 fiu van akit ismerek es beteg. 25 ev alattiak. Az egyiknek 6 partnere volt. Akitol elkapta regi partner volt. Biztak egymasban. Csak hat a masik nem volt korrekt. Csak kemenyen szajbadugta ot mint szokta. Ennyi volt es tadam mar beteg. Nem egyszeru azert annyira a keplet… a kerdesre valaszolva. Tudom a gyogyszer mit tud megse szexelnek hiv fertozottel soha… butasag tudom de akkor is ez van.
2023. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg van a prep is amit te tudsz bevenni mint esemény utáni gyógyszer
2023. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!