Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok nektek ez rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés
Szeretnék életemben először elmenni egy LGBT barát szórakozóhelyre, de igazából én hetero férfinak tartom magam, csak transz lányokkal, és hyperfeminin fiúkkal szoktam ismerkedni. Nagy bunkóság lenne ilyen helyre mennem így? Romeon akik rámírtak srácok, láthatóan csalódtak, amikor mondtam nekik, hogy ne haragudjanak, de transzokat keresek.

2022. dec. 16. 14:28
 1/5 anonim válasza:
69%
Igen. Összetörnék. Egy hetero fiú aki csak transzikat keres. Nyilván full hetero vagy. 18/f
2022. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha a Romeón nem csak meleg férfiak kereshetnek párt, hanem transzok, crossdresserek is, akkor neked is helyed van ott miattuk. De hetero nem vagy.
2022. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, senkinek sem fog rosszul esni, a meleg szórakozóhelyek tele vannak ciszhetero nőkkel, úgyhogy te sem fogsz kilógni a sorból. Szórakozóhelyekre nem csak ismerkedni lehet járni, ha meg leszólítana egy pasi, akkor elmondod, hogy mi a szitu, ebből nem lesz sértődés.
2022. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ja és az első kettő után még lesz itt vagy tíz válasz, amiben megmondják, hogy mennyire nem vagy hetero. Ne hallgass rájuk, éld úgy az életed, ahogy szeretnéd. 😊 (Ez az idelőjetek-válaszom, ezt lehet lepontozni! 😆)
2022. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 steven95 ***** válasza:
75%
Dehogy. Nehogy én mondjam meg ki tetszen Neked. :)
2022. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!