Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul öltözött, ápolatlanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul öltözött, ápolatlanok, ti is szánakozva tekintitek más férfiak céltalan szépítkezéseit, öltözéseit?

Figyelt kérdés
Nem is akarnak mással szexelni, mégis létszükségletük, hogy tetsszenek másoknak.
2022. okt. 19. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

A rosszul öltözöttség még nem jelent ápolatlanságot is.

A szépítkezés és jól öltözöttség nem céltalan, hisz tetszeni akarnak másoknak. Nem minden a szexről szól.

2022. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem nézek rájuk szánakozva.

Van heteró ismerősöm aki többet sokkal többet tollászkodik mint a felesége.

És itt se lehet egységesíteni

Van piperkőc aki csak piperkősökkel szeret társalogni és van aki egyáltalán nem tesz külömbséget csak önmaga miatt csinálja.

Én inkább nyűgnek látom azoknak az embereknek is akik ezt nap mint nap így kelnek foglalkozniuk kell magukkal különben nem mennek ki. Szerintem ez őket is zavarja saját magukban.

2022. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul öltözött, ápolatlanok"


-Nálad mi számít annak?

Most már akkor az öltözködés,és a ruhák értéke minősége is kitétel egy ismerkedésnél?

2022. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Aki nem ad magára külsőleg, annak nincs helye a társadalomban.
2022. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


A saját tapasztalatomról tudok beszélni. Meztelenül, mosott hajjal, kevés szőrrel majdnem mindenki le akar velem feküdni a szaunában, de az utcai ruhámban, utcai ápoltsággal már nemhogy nem akar mindenki lefeküdni, de a legtöbben még vissza is utasítanak.

2022. okt. 19. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem ez a probléma.. Bár nem kizárt. Sok olyan profilt olvastam már,meg tapasztaltam hogy sokaknál már az öltözködés is kitétel. Én nem hiszem hogy attól különb valaki mert full márkás ruhába jár.

Kedvencem mikor a kamu(replika) Gucci,Calvin Klein,Tommy ruhákba feszengenek a kis barbifiúk az utcán meg a közösségi oldalakon. Ilyenektől sokat ne várj...

2022. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


De nálam az öltözködés kritikán aluli. Szerintem te magad is sokkal csúnyábbnak tartanál engem ruhában.

2022. okt. 19. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"De nálam az öltözködés kritikán aluli."


Ez konkrétan mit jelent? Szakadt, koszos ruhákat? Úgy nézel ki, mint egy hajléktalan?

2022. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Ennek most mi köze a kérdéshez?

2022. okt. 19. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekek ha tetszenél mosott hajjal ruhanélkűl, akkor utána ha akármilyen ruhába is látlak tetszeni fogsz. Konkrétan a koszos munkásruha sem akadály.
2022. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!